Connect with us

Güncel

League of Legends Orman oynanışı hakkında değişiklikler gündemde!

League of Legends yeni sezonu öncesinde orman rolünde birtakım değişiklikler bekleniyor!

League of Legends

League of Legends 12 sezondur değişmeye ve gelişmeye devam ederek hem var olan oyuncu kitlesine daha iyi bir deneyim sunmaya hem de yeni oyunculara kapılarını aralamaya devam ediyor. Her sezon yapılan büyük değişiklikler bazen oyunun görsel tarafı hakkında bazen oynanışı bazen ise eşyalar hakkında oluyor. Önümüzdeki sezonda gelmesi olası büyük bir değişiklik ise “Ormancı” pozisyonunda oynamayı seven oyuncular için gelecek.

Özellikle düşük ve ortalama yetenek düzeyinde “Orman” rolünü oynamak League of Legends oyuncuları için kimi zaman oldukça sancılı bir sürece dönüşebiliyor. Daha önce de bu rol için yapılan değişiklikler ve düzenlemeler bu rolü daha oynanabilir ve daha anlaşılabilir kılmayı hedefliyordu. Dün ve bugün League of Legends hakkında sızıntılar ve erken bilgiler paylaşan hesaplar üzerinde ortaya çıkan bilgiler ise yeni bir orman yeniliğine işaret ediyor.

League of Legends

Yapılan sızıntılarda orman rolünün “çok güçlü ancak takımın günah keçisi” olduğu ve bu rolün oynanışının artık eskide kaldığı belirtiliyor. Bu konuda yapılacağı söylenen düzenlemelerin ise başlıca aşağıdaki şekilde olacağı iddia ediliyor.

  • Önerilen orman temizleme rotası (Eşya tavsiyelerine benzer bir şekilde kampların hangi sıra ile temizleneceğini gösteren bir özellik)
  • Orman kamplarının yenilenme süresi ve menzillerinin düzenlenmesi
  • Yeni orman eşyaları (Orman kamplarının temizlenmesine yardımcı olacak bir evcil yaratık sağlayan eşya)
  • Daha çok şampiyonun orman kamplarını temizlemesini rahatlaştırmak

Henüz bu iddialardan hiç biri Riot Games ve League of Legends yetkilileri tarafından doğrulanmış değil. Paylaşılan iddialara göre Riot Games önümüzdeki “Sezon Öncesi” dönemde bu tarz yenilikler getirmeyi hedefliyor. Orman rolü hakkında yapılacak yenilikler bu listedeki şekilde olabileceği gibi bunların arasından değişebilecek veya bunlara eklenip çıkarılabilecek yeni değişiklikler de olabilir.

1 Yorum

1 Comment

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Güncel