Connect with us

Güncel

League of Legends Sana Özel Mağaza İndirimleri başladı!

Sana Özel Mağaza fırsatı yeniden League of Legends’ta!

League of Legends Sana Özel Mağaza İndirimleri başladı!
Twitter: LoLTurkiye

Riot Games’in gözde MOBA oyunu League of Legends oyuncularını mutlu etmeye devam ediyor. Sizin oynamış olduğunuz şampiyonlara ve oyunlara göre rasgele bir şekilde belirlenen kişisel mağazanız sayesinde sevdiğiniz ve oynadığınız şampiyonlar için indirimli kostüm alma fırsatı yeniden elinize geçti. Her sihirdar için özel olarak seçilen kostümleri indirimli bir şekilde almanızı sağlayan bu fırsat için League of Legends’ın resmi Twitter hesabı üzerinden yapmış olduğu paylaşıma hep birlikte bakalım:

https://twitter.com/LoLTurkiye/status/1580876937198723072

Sana Özel Mağaza geri döndü!

Kişisel mağazanızda seçilmiş olan 6 farklı kostüm indirimli bir şekilde sizi bekliyor. Bu konuda önemli bir nokta ise, sizde olan kostümlerin yeniden bu indirim dükkanında yeniden çıkma ihtimali olmaması. Bu sayede sürekli oynadığınız şampiyonlar için seçilen bu rasgele 6 kostüm size uygun bir şekilde sunuluyor.

Genellikle 1350 RP değerinde olan kostümlere uygulanan bu indirimler %20’den başlayarak %70’e kadar çıkabiliyor. Şanslı bir gün geçiyorsanız yüksek bir indirim ile 1820 RP değerinde indirimli bir kostüm de çıkabilir.

Sana Özel Mağaza’da siz hangi şampiyonların hangi kostümlerini indirimli bir şekilde mağazanızda görmek istiyorsunuz? Size hangi kostümler yüzde kaç indirim ile çıktı? Yorumlar kısmında bizimle paylaşmayı unutmayın!

Gelecek haberlerde görüşmek üzere!


İlginizi Çekebilir:

Worlds 2022 takımlarından Royal Never Give Up’ta Covid-19 rüzgarı

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Güncel