Connect with us

Güncel

League of Legends Ustalık Tablonuzu nasıl edinebilirsiniz?

Sonunda, League of Legends’ta Yasuo ustalığınızı göstermenin yeni bir yolu.

League of Legends

League of Legends , 13 yıl önce piyasaya sürüldüğünden beri dünyanın en büyük çevrimiçi video oyunlarından biri oldu. Bazı kullanıcılar lansmanından bu yana oynuyor, diğerleri ise oyunun tarihi yolculuğuna katıldı. Ancak ne zaman katılırsanız katılın, her oyuncu bir noktada LoL’ün geniş Şampiyon havuzuna ne kadar zaman ayırdığını görmek istemiştir.

League of Legends istemcisinin kendisi, herhangi bir Şampiyon için Ustalık Puanlarınızı görüntülemenize izin verse de , artık bunları tek bir görselde görmenin bir yolu var. Aradığınızı bulmak için devasa 162 Şampiyon kataloğunda gezinmek yerine, hepsini tek bir büyük infografikte görebileceksiniz.

Kendi Ustalık Tablonuzu almakla ilgileniyorsanız, bilmeniz gereken her şey burada.

League of Legends’ta Ustalık Tablonuzu nereden edinebilirsiniz?

Kendi Ustalık Tablonuzu elde etmek çok basit. MasteryChart.com’a gidin ve ana sayfanın ortasındaki “Bir Sihirdar veya Şampiyon Arayın…” yazan arama çubuğuna Sihirdar adınızı girin. Aramanın doğrudan solundaki sekmeyi kullanarak doğru bölgenin seçildiğinden emin olun. çubuk.

İşiniz bittiğinde, kendi League of Legends Şampiyon Ustalığınızı bir bilgi grafiği şeklinde görebilmeniz gerekir. Ayrıca Ustalık Tablosunun hemen altındaki düğmeleri kullanarak Şampiyonların her birini Ustalık Düzeyine, Lig Sınıfına veya sezon için Şampiyonun Hextech Sandığını alıp almadığınıza göre sıralayabilirsiniz.

Kişisel Ustalık numaralarını görüntülemek için Şampiyonların her birine tıklayarak bilgi grafiğinin kendisi ile etkileşimde bulunulabilir veya resmi yeniden düzenlemek için Şampiyon balonlarını sürükleyebilirsiniz.

Son olarak, Ustalık Tablosu sayfasını aşağı kaydırarak, bireysel Şampiyon Ustalıklarınızı League of Legends istemcisine benzer bir şekilde, ancak bazı ek işlevlerle birlikte görüntüleyebilirsiniz. Şampiyonları alfabetik sıraya, En son ve en az oynanana, Şampiyon Ustalık ilerlemesine ve Hextech Sandığının sezon için mevcut olup olmadığına göre sıralamayı seçebilirsiniz.


Dark Passage Esports, 20. yılına özel hazırladığı formasını tanıttı

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Güncel