Connect with us

LoL

MAD Lions, 2022 sezonu için Reeker ve Unforgiven transferini resmi olarak duyurdu!

MAD Lions, Humanoid ve Carzzy’nin yerine Reeker ve Unforgiven ile anlaştı!

MAD Lions Unforgiven

Temsilcimiz Armut‘un forma giydiği MAD Lions, iki yeni çaylak transferi ile karşımızda! 2021 yılını inanılmaz bir başarı ile geçiren ekip, önümüzdeki sezona büyük transferlerle girmeye hazırlanıyor!

MAD Lions iki yeni transferle karşımızda. Bunlardan ilki eski BIG Clan orta koridoru Reeker. Diğer bir transfer ise eski SK Gaming Prime nişancısı Unforgiven. Kadronun kalanının ise önümüzdeki sezon için korunması bekleniyor. Bu da kadronun, Armut, Elyoya, Reeker, Unforgiven ve Kaiser olacağını bize gösteriyor.

https://twitter.com/MADLions_EN/status/1463190707972325382

“Tekrardan yaptık…

Lige yeni kanlar getirme zamanı. Avrupa’yı domine etmeye devam etmek için parça.”

https://twitter.com/MADLions_EN/status/1463191132574257155

“Yeni LEC orta koridorumuz Reeker’a merhaba deyin.”

“Her Kaiser, alt koridorda komuta edebileceği bir sağ ele ihtiyaç duyar.

İsviçre’den gelen yeni nişancımız Unforgiven’a merhaba deyin.”

Reeker transferi, Humanoid‘in 2022 sezonu için ismi Fnatic‘le anılmaya başladığında gerçekleşti. Aynı şekilde Unforgiven da takıma, Carzzy‘nin Team Vitaliy ile anlaşması haberleri duyulduğunda yapıldı. İki oyuncunun da önünde zorlu bir sınav olacak. Fakat özellikle MAD Lions, çaylak oyuncuların potansiyellerini ortaya çıkarma konusunda bir hayli başarılı!

Carzzy ve Humanoid ise bir süredir formasını giydikleri evlerini bırakacak gibi görünüyor. Dot Esports‘tan Pablo Suarez‘in haberine göre Carzzy, VIT ile 3 yıllık bir kontrata imza attı. Yine söylentilere göre bu takımda Perkz ve Alphari gibi iki yıldızla birlikte mücadele edecek. Diğer yandan Humanoid ise Nisqy ve Bwipo‘yu elinde tutamayan FNC ile anlaşacak.

Reeker ve Unforgiven önümüzdeki mevsim ilk LEC tecrübesini yaşayacak. 2021 şampiyonu takımda bu çıkışı yapmak bu iki oyuncu için bulunmaz bir fırsat. Fakat korkutucu da olabilir! Takım tarafında ise yeni iki çaylakla oynayacak olmak beklentilerin düşebileceği anlamına gelebilir. Takımın büyük kısmı hala duruyor olsa da eski performanslarını yakalamaları belirli bir süre alabilir.


İlginizi Çekebilir!

Team Liquid, 2022 LCS kadrosu için Bwipo transferini resmi olarak duyurdu!

8 yaşından beri oyun oynayan, esporla tanıştıktan sonra hayatı değişen bir insan. 10 yıllık League of Legends oyuncusu. Bilgisayar mühendisi.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


LoL