Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

MAJ3R başarılı bir IGL olmanın yollarını anlattı!

MAJ3R başarılı bir lider olabilmenin yollarını açıkladı.

LootBet HotShot Series Season 3-Team LDLC

Space Soldiers’ın eski kaptanı MAJ3R, Twitter hesabından başarılı bir Oyun İçi Lider(IGL) olmanın yollarını anlattı. İşte Engin’e göre başarının yolları:

Calyx, Windigo’ya transfer oldu

MAJ3R: “Takım arkadaşlarınızdan saygı kazanın”

Başarının yollarını madde madde sıralayan Engin, ilk maddeye “Takım arkadaşlarınızdan saygı kazanın” diye yazdı. Aslında tüm sektörler ve işler için geçerli olan bu durumda, iyi bir lider olabilmek ve ekibinizi iyi yönetebilmeniz için öncelikle takım arkadaşlarınızın saygısını kazanmanız gerekiyor.

İkinci madde ise herkes için çok önemli bir durumda. “Sıkı çalışın ama mütevazı olun”. CS: GO’da başarılı bir oyuncu olabilmeniz için yapmanız gereken en önemli şeylerden biri sıkı çalışmak. Engin de bunu belirterek takipçilerine sıkı çalışmalarını söyledi ancak günün sonunda da mütevazı olmaları gerektiğini söyledi.

Başarılı oyuncu olmanın bir diğer kilit anahtarı da çok sık maç izlemek. Engin bu konuyu da listesine ekleyerek takipçilerine şu tavsiyeyi verdi; “Meta’da kalabilmeniz için maç izleyin” Listenin ilk üç maddesi tüm oyuncular için geçerli olsa da son madde tamamanen IGL oynayan oyunculara yönelik oldu. MAJ3R listesinin son maddesinde “Oyuncuları en iyi şekilde nasıl kullanacağınızın yolunu bulun” dedi.

Eleştirileri kabul edin!

Engin paylaşımını tamamladıktan sonra son olarak bir de normal hayatta da kullanılabilecek bir öğüt verdi; “Ve en önemlisi, fikirlerinizde inatçı olmayın ve gerektiğinde eleştirileri kabul edin” dedi.

 

Çocuk yaşta espor haberleri yazmaya ve espor etkinlikleri yönetmeye başlamış bir espor tutkunu. Ayrıca sıkı bir Göztepe taraftarı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Counter-Strike Global Offensive