Connect with us

Güncel

Marvel’s Midnight Suns, Gamescom’da duyuruldu!

Marvel yeni bir oyun daha duyurdu ve yakında çıkacak.

Marvel Evreninin karanlık tarafına dalacak bir taktik strateji oyunu, oyunseverleri bekliyor. Marvel yeni bir oyun daha duyurdu ve yakında çıkacak.

Gamescom’da duyurulan Marvel’s Midnight Suns, popüler çizgi roman şirketinin en yeni oyunu olacak. Midnight Suns, Ghost Rider, Blade ve Magik gibi kahramanlar, Lilith ile karşı karşıya gelecek.

Marvel’s Midnight Suns, Gamescom’da duyuruldu!

Oyunun, Marvel’in Rise of the Midnight Sons hakkında 1992’de yayınlanan bir çizgi roman geçişine dayanacağı ve yaklaşmakta olan oyunun ana düşmanı olan Lilith’in hikayesini anlatacağı belirtildi. Doktor Strange, onu durdurmak için daha karanlık kahramanlardan oluşan bir ekibin oluşumuna öncülük edecek.

Karakterler ise; Iron Man, Wolverine, Captain America, Blade, Ghost Rider, Captain Marvel ve Doctor Strange olacak. Oyun, mobil hariç tüm oyun platformlarında desteklenecek. Ayrıca bazı son nesil konsolların yanı sıra yeni nesil konsollarda da olacak. Nintendo Switch, Xbox One ve Series X, PlayStation 4 ve 5 ve PC kullanıcıları, oyunu çıkar çıkmaz satın alabilecekler.


İlginizi Çekebilir:

Gamescom 2021’de Bloodhunt’un erken erişim tarihi açıklandı!

Her oyun tarzına ilgisi olan, manga ve anime tutkunu. İletişim: uraheramo@outlook.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Güncel