Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

MICHU adım adım Envy’e doğru!

MICHU ile Calyx takım arkadaşı mı olacak?

MICHU Envy kadrosuna dahil oluyor!

cybersport.pl’nin haberine göre Polonyalı oyuncu Michał “MICHU” Müller, Kuzey Amerikalı organizasyon Envy‘e katılmaya çok yakın.

23 yaşındaki yetenekli oyuncu, 2018 yılının ilk çeyreğinde Virtus.pro’daki yeniden yapılanma ile birlikte kadroya dahil olmuştu.  Kinguin‘den önce kiralanan, daha sonra kadroya kalıcı olarak dahil olan isim, Polonyalı ekibin çöküşünü durdurmak için kadroya dahil olmuş fakat yaşlı kurtların çöküşüyle beraber enkazın da bir parçası olmuştu.

Virtus.pro’nun AVANGAR kadrosunu bünyesine katmasıyla birlikte eski Polonyalı kadro, yola beraber devam etme karar almıştı. Fakat ex-Virtus.pro adıyla mücadele eden isimler de başarıya ulaşamamış ve birer birer kendi yollarına gitmek zorunda kalmıştı. Bu isimlerden biri de MICHU oldu. Yetenekli isim, Ocak ayının başında Virtus.pro ile kontratının bitmesinin ardından artık serbest statüde olduğunu ve tüm takım tekliflerine açık olduğunu duyurmuştu.

 

Yeniden yapılanma içerisinde olan ve kadrosunda aktif olarak yalnızca iki isim olan Envy,  Noah “Nifty” Francis ve Ryan “ryann” Welsh gibi yetenekli oyuncuların yanında uluslararası ve ses getirecek bir kadro kurmayı planlıyor. Kadronun içerisinde ay boyunca çıkan iddialara göre Türk yıldız Buğra “Calyx” Arkın da bulunacak. Ocak ayı içerisinde Amerika’ya seyahatte bulunan ve Envy ile görüşmeler yapan isim, iddiaya göre kadro ile çoktan anlaşma sağladı. Kadronun dördüncü ismi ise cybersport.pl’nin haberine göre MICHU olacak. Kadronun koçluğunu ise BIG efsanesi  Nikola “LEGIJA” Ninić üstlenecek.

Henüz beşincisi belli olmayan Envy kadrosu, iddialara göre şu şekilde olacak:

United States Noah “Nifty” Francis
United States Ryan “ryann” Welsh
Turkey Buğra “Calyx” Arkın
Poland Michał “MICHU” Müller

Germany Nikola “LEGIJA” Ninić (koç)

Espor yazarı, boş zamanlarında bilgisayar mühendisi, ara sıra kaleci, bazen de CS:GO takım koçu, iyi bir Beşiktaşlı..

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Counter-Strike Global Offensive