Connect with us

Espor

Millenium Esport Agency Valorant sahnesine giriş yaptığını duyurdu

Millenium Esport Agency (@millenniumesc) Valorant kadrosunu duyurdu!

Millenium Esport Agency Valorant

Türkiye espor ekosisteminin yeni organizasyonlarından Millenium Esport Agency geçtiğimiz günlerde Zula kadrosunu duyurmuştu. Esporun FPS tarafında başarılı olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Millenium Esport Agency Valorant kadrosunu duyurdu.

Geniş bir kadroyla Valorant arenasına giriş yapan ekibin kadrosunda 7 oyuncu bulunuyor. Kadro duyurusu organizasyonun internet sitesinden yapılan açıklamayla duyuruldu. Yapılan açıklamada kulüp şunları söyledi;

”Geçtiğimiz günlerde Zula kadromuzu duyurarak Zula arenasında yer aldık. Şimdi Valorant arenasında bizde varız. Her geçen gün daha da büyümeye devam eden Millennium Agency Valorant kadrosunu dahil ediyoruz. Bizleri Valorant turnuva ve etkinliklerinde temsil edecek yeni Valorant kadromuza hoş geldin diyoruz. Başarı her zaman arkanızda ve her şey gönlünüzce olsun çocuklar.”

Millenium Esport Agency Valorant kadrosunu duyurduktan hemen sonra koç rolünde Metehan ”meTT” Uzun ile anlaştıklarını duyurdu. Organizasyon internet sitesinden koç transferini de açıkladıktan sonra Valorant kadrosu tamamlanmış oldu. Organizasyon koç meTT ile ilgili şu sözleri paylaştı;

”Valorant kadromuzu duyurduk sıra koçumuzda. Valorant koçumuz Metehan ‘meTT’ Uzun aramıza hoş geldin. Yaz sezonunda Millennium Agency Esport takımını temsil edecek Valorant takımımıza koç olarak Metehan ‘meTT’  Uzun geçmiştir. Başarılar her zaman arkamızda olsun.”

Millenium Esport Agency Valorant Kadrosu

  • Enes ‘Skaig’ Pala
  • Eren ‘Jelvândo’ Yılmazer
  • Yiğit ‘Lou’ Baybaş
  • Baha ‘Baha’ Gözmen
  • Samet ‘hapgaN’ kazan
  • Berk ‘Sparkz’ Aslan
  • Emir ‘SmashG’ Şorkılıç
  • Metehan ”meTT” Uzun (KOÇ)

Millenium Esport Agency duyurduğu kadroyla birlikte yaz sezonunda turnuva ve etkinliklerde yer alacak. Playerbros ekibi olarak Millenium Esport Agency kulübüne başarılar diliyoruz!


İlginizi Çekebilir:

2021 League of Legends Dünya Şampiyonası Çin’in Shenzhen şehrinde düzenlenecek

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor