Connect with us

Espor

Mobile Legends: Bang Bang 515 Eparti etkinliği sevilen isimlerini bir araya getiriyor

Ekin Kollama, Muratabigf, Alper Rende, Batuhan Büyükakkan ve daha birçok kişi Mobile Legends: Bang Bang 515 Eparti Gösteri Gecesi’nde!

Mobile Legends: Bang Bang 515 Eparti etkinliği sevilen isimlerini bir araya getiriyor

Mobile Legends: Bang Bang 515 Eparti için Ferman Akgül ve Sena Şener’in bir araya gelerek hazırladığı şarkı, kısa süre önce gündemimize gelmişti. Geçtiğimiz günlerde ise merakla beklenen etkinliğe katılacak isimler duyurudu.

22 Mayıs Cumartesi günü gerçekleştirilecek olan Mobile Legends: Bang Bang 515 Eparti Gösteri Gecesi’nde internet dünyasının sevilen isimleri bir araya gelecek.

Saat 20:00’da başlayacak olan canlı yayında Ekin Kollama, Muratabigf, Ağır Mimar, Batuhan Büyükakkan, Turgut Ekim, Alper Rende, Betül Çakmak, Gizay Güner, Riyaz Güder ve Kerem Kısakol gibi isimlerin haricinde etkinliğe özel bir şarkı hazırlayan Ferman Akgül ve Sena Şener de yer alacak.

Mobile Legends’in YouTube kanalı üzerinden gerçekleştirilecek canlı yayın sayfasına ulaşmak ve hatırlatıcıyı açmak için buraya tıklayabilirsiniz. Ayrıca buraya tıklayarak da popüler oyunu telefonunuza indirebilirsiniz.


İlginizi Çekebilir: 

Mobile Legends: Bang Bang 515 Eparti etkinliğinin şarkısı yayınlandı

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor