Connect with us

Espor

Natus Vincere, kripto para borsası Bybit ile ortaklık kurdu!

Popüler kripto borsası Bybit, NAVI ile ortaklığını duyurdu!

navi bybit

Kripto para borsası Bybit, yaptıkları açıklama ile espor takımlarından Natus Vincere (NAVI) ile ortaklıklarını duyurdu!

Geçtiğimiz aylarda Amerika Ligi LCS takımlarından TSM‘in ve ardından LCS’in de kripto para borsalarından FTX ile anlaşma yaptığını duyurmuştuk. Dün de bir başka kripto para borsası olan Bybit, yaptığı basın açıklamasında NAVI ile ortaklıklarını duyurdu. Hızla gelişen kripto para borsasının ve bir süredir rüştünü ispat etmiş ve hala gelişmekte olan esporun ortak paydada buluşması önü açık bir birliktelik olarak görünüyor!

Bu ortaklıkta NAVI, formalarında Bybit logosunu kullanacak. Çok daha önemli bir madde olarak iki taraf da hayırseverlik ve nefretle mücadele konularında kampanyalar düzenleyecek.

Bybit CEO‘su Ben Zhou, ortaklık ile ilgili şu açıklamalarda bulundu:

COVID-19 salgını, birçok sektörü iyi veya kötü yönden etkiledi. Öyle ki bu süreçte hem spor hem de finans alanında espor ve kripto para birimlerinin yaygınlaşma hızının katlanarak arttırdığına tanık olduk.

Kripto severler için oluşturulmuş en hızlı büyüyen start-up’lardan biri olarak, NAVI ile anlaşma yapmaktan heyecan duyuyoruz. Kripto topluluğu ile espordaki sporcular ve yaratıcılar arasındaki doğal sinerjiyi ortaya çıkarmak için sabırsızlanıyoruz.”

İlginizi Çekebilir:

Western Bulls Wild Rift oyuncularını arıyor!

NAVI’nin Pazarlamadan Sorumlu Başkanı Alexander Pavlenko da ortaklık hakkında şu açıklamalarda bulundu:

“Bunun ortaklığın çok iyi sonuçlar doğuracağına inanıyorum. Kripto para birimi ve esporun pek çok ortak noktası var. Kripto para platformu Bybit ve ekibimiz tarafından espor hayranlarına dijital tabanlı iletişimin gerçek değerini göstermek için çaba göstereceğiz.

Ayrıca, espor dünyasını kripto para meraklılarının ilgi alanları olarak temsil etmek istiyoruz. Esporları birlikte oynamak ve daha iyi bir yer haline getirmek için oyunun kurallarını değiştiren ilgi çekici yeni projeler geliştirmeyi umuyoruz.”

Bu ortaklıktan her iki taraf da karlı çıkacak gibi görünüyor. Kripto paralar ile ilgilenen NAVI takipçileri için sevindirici bir haber olmanın yanı sıra, Bybit’e de geniş bir kitleye daha hitap etme fırsatı çıkıyor. Ayrıca NAVI, kripto para piyasasının sunduğu neredeyse sınırsız imkandan yararlanmış olacak!

VALORANT EMEA Challengers Playoff Gün 6 maçları tamamlandı!

8 yaşından beri oyun oynayan, esporla tanıştıktan sonra hayatı değişen bir insan. 10 yıllık League of Legends oyuncusu. Bilgisayar mühendisi.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor