Connect with us

Fortnite

Ninja nişan alma desteği hakkında oyunculara çağrıda bulundu

Ninja konuyu Epic Games’in gündemine sokmak istiyor.

Ninja nişan alma

Ünlü yayıncı Ninja nişan alma desteği konusunu Epic Games‘in gündemine sokabilmek için diğer Fortnite oyuncularına seslendi.

Tyler ‘Ninja’ Blevins oyunu kontrolcü ile oynayan oyunculara sunulan nişan alma desteği konusunda oldukça kızgın görünüyor. Yalnızca Ninja’nın değil, birçok oyuncunun şikayetçi olduğu bu durum ise kontrolcü ile PC platformunda oyunu oynayan oyuncuların nişan alma desteği sayesinde klavye ve mouse kullanan oyunculara haksız üstünlük sağlaması.


”Kontrolcü PC platformunda Xbox ve PlayStation’da olduğundan çok daha iyi bir performans gösteriyor” şeklinde konuşan ünlü yayıncı kontrolcü ile PC platformunda nişan alma desteği açıkken oynamanın neredeyse hile kullanmak ile eşdeğer bir anlam taşıdığını da daha önceki açıklamalarında belirtmişti. ”Bu konuda daha fazla insan konuşursa bir değişiklik elde edebiliriz. Bunu daha sağlıklı ve dengeli bir hale getirebiliriz” şeklinde konuşan Ninja oyunculardan da bu konuya destek vermelerini istedi.


İlginizi Çekebilir:

Fortnite Xbox Series X ve PS5’e yeni oyun motoruyla gelecek

5 yaşından beri oyun oynuyor, bunun son birkaç senesinde de oynadığım oyunlar hakkında yazıyorum. Yarı zamanlı öğrenci, tam zamanlı sıradan insan.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

400x400

KAÇIRMAYIN

Fortnite