Connect with us

Espor

NOVA, paiN Gaming’den ayrıldığını duyurdu

.@thecoachnova yaptığı açıklama ile şampiyonluğa ulaştırdığı paiN Gaming’den ayrıldığını duyurdu.

NOVA, paiN Gaming'den ayrıldığını duyurdu

Geçtiğimiz haftalarda Ahmet “Nova” Yılmaz’ın, 18 Nisan Pazar günü CBLOL Split 1 2021 şampiyonu olarak tarihe geçtiğini sizler ile paylaşmıştık. Yaklaşık iki haftanın ardından Yılmaz, Brezilyalı sevenlerini üzen bir duyuru yaptı.

1 Mayıs Cumartesi gününün akşam saatlerinde Twitter üzerinden yapılan duyuru “Millet, üzücü haberlerim var.” cümlesi ile başladı. Nova, paiN ile gerçekleştirdikleri görüşmenin ardından yollarını ayırma kararı aldıklarını belirtti.

Alınan bu ayrılık kararının karşılıklı olarak gerçekleştiğine dikkat çekilen açıklamaya Yılmaz, şampiyon ekibe MSI 2021’de başarılar diledi.

Açıklamasının sonunda takım ile geçirdiği mevsim hakkında da kısa bir değerlendirme yapan koç, mevsimin oldukça zor olduğunu fakat büyük bir başarı ile geldiğini dile getirdi. paiN Gaming taraftarlarının kendisini ilk günden beri desteklediğini söyleyen Nova, bu desteğin birazını geri verebildiğini umduğunu sözlerine ekledi.

Bu ayrılığın ardından pek çok taraftar üzüntüsünü Twitter üzerinden paylaşırken, takımın resmi hesabı “İyi şanslar, her şey için teşekkürler. ” sözlerinin yer aldığı bir paylaşım yaptı.


İlginizi Çekebilir:

wtcN BBL Esports kadrosu hakkında konuştu

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor