Connect with us

Güncel

ODTÜ, Gazi Üniversitesi ve Başkent Üniversitesi öğrenci toplulukları tarafından düzenlenen Greeny Jam çok yakında!

.@metugates, @gazidott, @odtutasarim ve @baskentbt tarafından düzenlenen Greeny Jam çok yakında!

Greeny Jam gazi DOTT

ODTÜ, Gazi Üniversitesi ve Başkent Üniversitesi öğrenci toplulukları tarafından düzenlenen Greeny Jam çok yakında düzenleniyor. Ankara’da bulunan üç farklı üniversitenin oyun geliştirme toplulukları düzenleyecekleri etkinlik için Ankara Büyükşehir Belediyesi ile güçlerini birleştirdi.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

GaziDOTT (@gazidott)’in paylaştığı bir gönderi

Greeny Jam 2022

Orta Doğu Teknik Üniversitesi, Gazi Üniversitesi ve Başkent Üniversitesi öğrenci toplulukları tarafından düzenlenen, alanında öncü teknoloji şirketlerinin sponsor olduğu etkinliğe katılıp yepyeni ekip arkadaşlarıyla tanışabilir ve diğer oyun geliştiricileriyle ağ kurabilirsin.

Ankara’nın ilk çevre temalı Game Jam’i olan Greeny Jam, çevreci bir anlayışla yürütülecek. Oyunlarla güzelleştirmeye çalıştığımız dünyamızı kirletmek istemiyoruz.

Farklı şirketlerden konuşmacılar, stantlar ve sürpriz ödüller de katılımcıları bekliyor olacak.

48 saat sürecek olan bu yüz yüze etkinlikte sen de yer almak istiyorsan başvurunu hemen yap ve büyük etkinlik için heyecanlanmaya başla! Başvuru için formu doldurabilirsin: https://lnkd.in/dJh4N5rQ

Sorular için greenygamejam.com adresini kontrol edebilir ve dahası için greenygamejam@gmail.com e-mail adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Güncel