Connect with us

Espor

Okçuoğlu: “6 aydır bir arpa boyu yol alamadığımızı bu turnuva ile tekrar gördük”

VRL 2023 Türkiye: Birlik Ligi kapalı elemelerine veda eden Dark Passage’ın sahibi Ertuğ Okçuoğlu, düşüncelerini paylaştı.

Okçuoğlu: "6 aydır bir arpa boyu yol alamadığımızı bu turnuva ile tekrar gördük"

Dark Passage VALORANT takımının VRL 2023 Türkiye: Birlik Ligi kapalı eleme aşamasındaki hikayesi 23 Aralık Cuma günü Köstebekgiller ekibi karşısında aldığı mağlubiyetin ardından sona erdi. VALORANT takımı kadrosu ile yolların ayrıldığı takımın sahibi Ertuğ Okçuoğlu’ndan da bir açıklama geldi.

Dün yani 24 Aralık Cumartesi günü takımın VALROANT oyuncuları JrayN, logicman, iXeonN, ruffian ve w0zzip ile yolların ayrılmasından bir gün önce 23 Aralık Cuma gününün akşam saatlerinde takımın sahibi Ertuğ Okçuoğlu, VRL 2023 Türkiye: Birlik Ligi kapalı eleme aşamasındaki performansları hakkındaki düşüncelerini bir Tweet ile paylaştı.

Ertuğ Okçuoğlu: “Bir sonraki sezonda tekrar denemek üzere”

Tweet’inde VALORANT için kapalı elemelerdeki yolculuklarının sona erdiğini dile getiren Okçuoğlu, “6 aydır bir arpa boyu yol alamadığımızı bu turnuva ile tekrar gördük.” dedi.

Okçuoğlu paylaşımının devamında kendilerini alt grup çeyrek finalinde 2-1 mağlup eden Köstebekgiller ekibini tebrik ederken, sözlerini “umarım takım olarak ya da bireysel olarak daha iyi yerlere gelirler. Bir sonraki sezonda tekrar denemek üzere.” ifadesi ile sonlandırdı.

Dark Passage ekibinin kapalı elemelerde gösterdiği performans hakkında sizler ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer tüm okurlar ile paylaşmayı unutmayın!


İlginizi Çekebilir: VALORANT Sistem Gereksinimleri 2023: VALORANT Kaç GB?

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor