Connect with us

Espor

Overwatch 2’ye yeni karakter geliyor!

Yeni destek karakteri 4. sezonda oyunda olacak.

Overwatch 2

Geçtiğimiz yıl ücretsiz bir şekilde oyuncularıyla buluşan Overwatch 2, yeni özelliklerini oyuna getirmeye devam ediyor. Oyuna eklenen savaş bileti ile birlikte de birçok kostüm ve görsel özelliği oyuncularına sunan oyun 4. sezonunda yeni bir karakteri de oyuna ekleyecek. Yeni destek kahramanı ve savaş biletiyle birlikte oyuncuları bu sezonu merakla bekliyor.

Her iki sezonda bir oyuna yeni bir karakter ekleneceği hakkında oyunun ilk çıkacağı bilgisi çoktan verilmişti. 2. sezonda oyuna tank karakteri olan Ramattra gelmişti. Şimdi ise yeni gelecek destek karakteri için bir fragman yayınlandı.

Overwatch 2’nin yeni destek karakteri Lifeweaver!

https://twitter.com/PlayOverwatch/status/1646216499714043904

Overwatch yapımcılarının söylediğine göre, oyunda destek rolünün az oynanılması ve destek oyuncularının diğer rollere göre yetersiz olması nedeniyle destek karakterlerine ağırlık verilecek. Yayınlanan fragmana göre yeni karakterin yeteneklerine baktığımızda ise takımına destek olma odaklı ve taktiksel bir şekilde karşı takımı alt etmeye yarayacak yetenekleri bulunuyor. Hem takımını iyileştiren hem de düşmana hasar veren yetenekleriyle Lifeweaver 4. sezonda oyuna katılmaya hazır.

 

İletişim: esrasenekci@gmail.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor