Connect with us

Güncel

PlayStation 5 aksesuarlarının Türkiye fiyatları belli oldu

DualSense de dahil 3 aksesuarın fiyatları ortaya çıktı.

PlayStation 5 aksesuarlarının

PlayStation 5 aksesuarlarının ülkemizde hangi fiyatlar üzerinden kullanıcıların beğenisine sunulacağı ön siparişlerin başlaması ile belli oldu.

19 Kasım tarihinde piyasaya sürülecek olan yeni nesil oyun konsolu PlayStation 5’in ülkemizde satışa sunulacağı fiyat geçtiğimiz günlerde 8.299 TL olarak açıklanmıştı. Şu an için ön siparişte olan konsolu satın aldığınız taktirde bir adet de DualSense kontrolcüsüne sahip olacaksınız. Bunun haricinde ek bir kontrolcü daha satın almak isterseniz de 1.099 TL‘yi gözden çıkartmanız gerekecek.

PlayStation 5 aksesuarlarının

Bunun yanı sıra PlaySatation 5’in HD özelliğe sahip kamerası 949 TL, Media Remote kumandası ise 479 TL‘den satışa sunulacak. Aksesuarların Avrupa fiyatları ise DualSense için 69.99, kamera için 59.99 ve medya kumandası için ise 29.99 Euro olarak belirlenmiş durumda. Tanıtılmış olan aksesuarlar içerisinde yer alan kulaklığın ülkemizdeki fiyatı ise henüz belli olmuş değil.


Playerbros: Espor Haberleri ve Video İçerikleri

5 yaşından beri oyun oynuyor, bunun son birkaç senesinde de oynadığım oyunlar hakkında yazıyorum. Yarı zamanlı öğrenci, tam zamanlı sıradan insan.

3 Yorum

3 Comments

  1. Pingback: PlayStation 5 aksesuarlarının Türkiye fiyatları belli oldu - limkhub

  2. Pingback: Call of Duty: Black Ops Cold War dosya boyutları ortaya çıktı

  3. Pingback: Playstation 5 Türkiye çıkışı resmi olarak gerçekleşti! - limkhub

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Güncel