Connect with us

Güncel

Playstation 5’in ardından Xbox Series X fiyatında indirim yapıldı

Playstation 5’in fiyatının duyurulmasının ardından Xbox Series X fiyatında indirim yapıldı.

Playstation 5'in ardından Xbox Series X fiyatında indirim yapıldı

Xbox Series X ve S’in Türkiye fiyatlarının resmen belli olmasının ardından oyuncular 9299 ve 5399 TL’lik fiyatları görmesinin ardından konsol oyuncuları oldukça büyük bir hayal kırıklığına uğramıştı. Bu hayal kırıklığı Playstation 5’in Türkiye için tavsiye edilen satış fiyatının 8299 olması ile bu hayal kırıklığı artmıştı.

İki firmanın Türkiye’deki rekabeti oyuncuların işine yarayacak gibi görünüyor. Yeni nesil Xbox’ların en güçlüsü Xbox Series X, Vatan Bilgisayar üzerinde geçtiğimiz haftalarda açıklanan fiyatın tam 1000 lira altına yani 8299 liralık bir fiyat etiketi ile satın alınabiliyor.

Henüz diğer çevrimiçi alışveriş platformlarda 9299 liralık eski fiyat etiketi ile listelenen konsolun fiyatı, yabancı basının da gündemine girmişti. Ekibimizden Batuhan Demirbaş’ın haberine göre vergiler ile birlikte 1200 dolarlık bir fiyata ulaşan Xbox Series X, yabancı oyun basını tarafından göz yaşartıcı, delicesine pahalı olarak adlandırılmış ve konsola ulaşmanın çok zor, fiyatın aşırı pahalı olduğu belirtilmişti.

Playstation 5 ardından Xbox Series X fiyatında indirim yapıldı


İlginizi Çekebilir:

HolyPhoenix, YouTube’a başladığını açıkladı

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Güncel