Connect with us

LoL

Eski FlyQuest orta koridoru PowerOfEvil serbest oyuncu konumuna düştü!

FlyQuest orta koridoru @PowerOfEvilLoL takımı ile sözleşme yenilemeyecek!

powerofevil

Jacob Wolfun haberine göre Eski FlyQuest orta koridoru PowerOfEvil takımı ile sözleşme yenilemeyecek. Buna bağlı olarak oyuncu 16 Kasım‘dan itibaren serbest oyuncu olacak!

Jacob Wolf’un attığı Tweet’e göre başarılı orta koridor sözleşmesini yenilemedi. Önümüzdeki birkaç hafta serbest oyuncu statüsünde olacak POE‘yi tekrardan FLY forması giyerken görme ihtimalimiz de bulunuyor.

“PowerOfEvil oyunculuk seçeneğini kabul etmedi. Bu da onu 2021 için serbest oyuncu konumuna düşürdü. FlyQuest’e dönüşü tamamen masadan kalkmış değil. Fakat yeni bir teklifle gelinmesi şart. POE, 16 Kasım’dan itibaren serbest oyuncu statüsünde olacak.”

Bu serbest oyuncu haberinden önce FLY’dan ayrılacağı düşünülen bir diğer isim de ormancı Santorin idi. Yetenekli ormancı kısa süre önce takımdan, fırsatları değerlendirebilmek adına izin aldığını duyurmuştu.

“FlyQuest’ten olasılıkları değerlendirebilmek adına izin aldım. 16 Kasım’dan itibaren serbest oyuncu statüsündeyim. LCS ve LEC‘den gelecek teklifleri bekliyorum.”

PowerOfEvil, takıma dahil olduğundan beri ekibin en kilit parçası konumundaydı. Metayı da düşündüğümüzde bu oyuncunun orta koridor olması şaşırtıcı değil. POE’nin gösterdiği üst düzey performans ve rakiplerini şaşırtabilme yeteneği onu vazgeçilmez bir parça yapıyor. Bu sene Dünya Şampiyonası’na gitmeleri ve LCS’te sezonu ikinci bitirmelerindeki katkısı yadsınamaz!

FlyQuest, mevcut kadrosu ile bu sene Dünya Şampiyonası‘nda istenileni verememiş ve turnuvaya erken veda etmişti. Fakat turnuvanın favorileri arasında olan DRX ve Top Esports karşısında aldıkları galibiyetlerle takipçilerini şaşırtmışlardı!

Bitexen TESFED Türkiye Kupası’nda CS:GO finalistleri belli oldu

Elinden kalem düşmeyen...

1 Yorum

1 Comment

  1. Pingback: DAMWON Gaming kostümü çıkması olası şampiyonlar!

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


LoL