Connect with us

LoL

PSG Talon 2020 Dünya Şampiyonası’na as kadrosu ile başlayamayacak!

[email protected]_Talon turnuvaya büyük bir dezavantajla başlıyor!

psg talon

2020 Dünya Şampiyonası Ön Eleme gruplarında mücadele edecek PSG Talon turnuvaya büyük bir dezavantajla başlıyor!

PCS bölgesinin ikinci torba takımı olan PSG Talon 2020 Dünya Şampiyonası’na as kadrosunun ancak yarısıyla çıkabilecek. Daha önceden yaptıkları duyuru ile iki Koreli oyuncusunu oynatamayacağını duyuran ekip şimdi de nişancıları Unified‘ın oynayamayacağını açıkladı.

“2020 Dünya Şampiyonası kuraları da çekildikten sonra sizlere Ön Eleme aşamasında mücadele edecek kadromuz hakkında bir açıklama yapmak istiyoruz. Sizleri sürekli haberdar edemediğimiz için üzgünüz fakat bu süreçte Riot‘la ve seyahat konusunda yetkili birimlerle sürekli seyahat için gerekliliklerini sağlayabilmek konusunda çalışıyorduk. 

Seyahat kısıtlamaları ve Çin’in vize istekleri başlangıç kadromuzu olumsuz etkiledi. Tank ve River Ön Eleme aşamasında takımla birlikte olamayacak. Onların yerine AHQ Esports‘tan Uniboy ve Kongyue takımla mücadele edecek.

Yedek oyuncularımız bizlerle sadece Ön Eleme aşamasında mücadele edecek. Grup aşamasına kaldığımız koşulda Tank ve River tekrardan kadroya dahil olacak. Ayrıca aynı sorunlardan dolayı Unified’a yedek olarak Dee‘yi de kadromuza kattık. 

Machi Esports ve Flash Wolves‘a Dee’yi bu kadar kısa sürede ayarlamamızda yardımcı oldukları için teşekkür ediyoruz. Sorunlar ne olursa olsun bizim hedefimiz hala aynı. En iyi performansımızı göstermeye ve PSG’yi onurlandırmaya çalışacağız. AHQ, Flash Wolves, Machi ve bizi destekleyen tüm taraftarlarımıza teşekkür ediyoruz!”

Normal kadrosu ile bölgesinde çok iyi performans sergileyen PSG Talon’un yaşadığı bu olay çok talihsiz. Bu kadro ile PSG, Bahar Mevsimi‘nde ligi birinci bitirip sezon ortası turnuvasında da şampiyon olmayı başarmıştı.

Yaz Mevsimi‘nde orta koridor Candy‘nin takımdan ayrılması ile bir darbe yiyen ekip bu boşluğu Tank ile doldurmuştu. Eskisi kadar koordine olamasalar da Yaz Mevsimi’nde de finale çıktılar ve Dünya Şampiyonası’na ikinci torba takımı olarak gelmeyi başardılar.

2020 Dünya Şampiyonası 25 Eylül Cuma günü başlıyor. Turnuva gruplarını buradan, formatını da buradan öğrenebilirsiniz!

FIFA 21’in en güçlü oyuncuları belli oldu! Bu oyuncuları yıkmak çok zor!

Elinden kalem düşmeyen...

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


LoL