Connect with us

PUBG

PUBG 2 yakında çıkacak gibi duruyor!

PUBG ve Call of Duty yapımcıları tarafından ortak çıkartılacak olan ve PUBG 2 olarak görülen Strike Distance’ın çalışmalarına başlandı.

pubg, strike distance, cod, call of duty, battle royale

Call of Duty yapımcılarının yeni haberi ortalığı ayağa kaldırdı. PUBG ve CoD yapımcıları ortak bir oyun çıkaracak ve bu oyun PUBG’nin yerini alacak gibi duruyor.

PUBG dinamik atlama yeniliği ile oyuncuları çatılara çıkarıyor!

PUBG 2’nin ismi Strike Distance!

Bugün yapılan duyuru ile oyunun ismi de belli oldu. Oyuna eski bir isim yerine yepyeni bir isim bulan yapımcılar, ortak bir karar ile oyunun ismini Striking Distance yaptılar. Şu an için ne zaman çıkacağı belli olmayan oyunda her iki oyundan da ortak içerikler olması bekleniyor.

Özellikle Fortnite ve Apex Legends’in çıkışından sonra liderliğini kaybeden PUBG, yeni oyunla beraber yeniden zirveye çıkıp tüm platformlarda en çok oynanan oyun olmak istiyor. Hali hazırda mobil de anlık olarak en çok oyuncuya sahip olan oyun, Fortnite’ın dünya yıldızlarını davet ederek düzenlediği turnuvalardan ve oyunda çok fazla hile bulunmasından sonra hızlı bir düşüşe başlamıştı.

Yeni oyun hakkında detaylar gelmeye devam ettikçe Playerbros’tan takip edebilirsiniz.

Çocuk yaşta espor haberleri yazmaya ve espor etkinlikleri yönetmeye başlamış bir espor tutkunu. Ayrıca sıkı bir Göztepe taraftarı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KAÇIRMAYIN

PUBG