Connect with us

Espor

PUBG Continental Series 5 Avrupa turnuvası 2. gün maçları başlıyor!

PUBG Continental Series 5 Avrupa turnuvası 2. gün maçları ile devam ediyor!

PUBG Continental Series 5 Avrupa 2 turnuvası

Temsilcilerimiz BBL, DA, SMB, GAL ve GUP’un mücadele ettiği PUBG Continental Series 5 Avrupa turnuvası 2. gün maçları başlıyor. İlk günü temsilcilerimizden Digital Athletics üçüncü sırada tamamlarken BBL Esports onu dördüncü sırada takip etti. Galakticos sıralamada altıncı sırada, Gear Up Esports sıralamada onuncu sırada ve son olarak SuperMassive Blaze on dördüncü sırada yer aldı.

3 hafta sürecek olan turnuvada temsilcilerimiz ve diğer takımlar Güney Kore’de düzenlenecek büyük turnuva PGC biletini kapmak için çarpışacak!

250.000$ ödül havuzlu bu turnuvada PUBG izleyicileri de unutmadı. 3 hafta sonu sürecek PCS5 Avrupa Büyük Finali maceralarında Türkiye temsilcilerinin yanında ol, takım etiketini kullanarak PCS5 paylaşımları yap ve 1,000 G-COIN kazanma şansını yakala! PCS5 Büyük Finalleri’ni kutlamak için ALIENWARE ile ortaklık gerçekleştiren PUBG çeşitli ekipmanlar da dağıtmayı planlıyor.  Çekiliş, 20 Eylül 2021’de başlayacak ve tüm detayları @PUBG_TUR Twitter Hesabından duyurulacaktır.

Turnuvayı izlemek için buraya tıklayabilirsiniz!

 

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor