Connect with us

Güncel

PUBG, evrenini genişletmek için Adi Shankar ile animasyon projesi oluşturacak!

PUBG, Netflix animasyon dizisi Castlevania yapımcısı Adi Shankar ile yeni proje oluşturacak.

Güney Koreli oyun şirketi Krafton Inc. Netflix animasyon dizisi Castlevania yapımcısı Adi Shankar ile popüler oyun PUBG serisine yeni bir animasyon projesi oluşturmak ve göstermek için anlaştığını duyurdu.

Hindistan’da şirket, orijinal oyunun Hindistan hükümeti tarafından yasaklanmasının ardından yakın zamanda PUBG Mobile’ın Battlegrounds Mobile India adlı yükseltilmiş ve yerelleştirilmiş bir sürümünü piyasaya sürmüştü. PUBG Mobile, Krafton tarafından geliştirilmiş olmasına rağmen, Tencent Gaming tarafından yönetildi, bu şekilde Hindistan hükümetinin geçen yıl yasakladığı uygulamalar arasında yer almıştı. Yeni animasyon projesinin detayları henüz açıklanmadı.

Krafton Inc.’in CEO’su CH Kim bir açıklamada şu sözlere yer verdi: “Yeni ve ilgi çekici oyun içi PUBG içeriğinin sürekli geliştirilmesine ek olarak, Adi Shankar ile ortaklığımız, PUBG evrenini bir multimedya serisine genişletmek için daha geniş stratejimize bir adımı temsil ediyor.”

Shankar, dördüncü ve son sezonunu Mayıs ayında sona eren Netflix orijinal animasyon dizisi Castlevania ile tanınan Hindistan doğumlu bir Amerikalı film yapımcısıdır. Ayrıca Liam Neeson ile The Gray, Brad Pitt ile Killing Them Softly, Karl Urban ile süper kahraman Dredd, Ryan Reynolds ile The Voices ve Mark Wahlberg ile Lone Survivor gibi filmler yaptı.

Adi Shankar’da bu birliktelik hakkında, oyun oynamayı sevdiğini ve anlaşmanın oyun endüstrisi ile Hollywood arasındaki harap olmuş köprüyü onarma evriminde yeni bir adımı temsil edeceğini belirtti.


İlginizi Çekebilir:

Garena Free Fire All Stars 2021 EMEA Avrupa takımları belli oldu!

Her oyun tarzına ilgisi olan, manga ve anime tutkunu. İletişim: uraheramo@outlook.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Güncel