Connect with us

Güncel

PUBG Mobile 4. yıl kutlamaları başlıyor!

PUBG Mobile 4. yıl kutlamaları çok yakında başlıyor!

PUBG Mobile 4. yıl

PUBG çıkışı ile PC ve konsol oyuncularını fazlasıyla etkisi altına almıştı. Bu platformlardaki başarılı sürecinin ardından PUBG Mobile ismi ile telefonlara da çıkışını gerçekleştiren yapım 7’den 70’e herkesin beğenisini topladı. Milyonlarca oyuncuya ulaşan PUBG Mobile başarılarını sürdürürken şimdi de 4. yılını kutlamaya hazırlanıyor. Konu PUBG Mobile için yıl dönümü olunca bunu bir kutlama olmadan hayal etmek de doğru olmaz. PUBG Mobile 4. yıl kutlamaları resmi hesaplar üzerinden duyuruldu ve çok yakında başlıyor. İşte bu kutlamalar ve PUBG Mobile 4. yıl dönümü hakkında paylaşılan detaylar:

https://twitter.com/PUBGM_TR/status/1504044522594054149

PUBG Mobile Türkiye resmi hesapları üzerinden paylaşılan gönderi 4. yıl dönümü sürümünün 18 Mart tarihinde geldiğini ve kutlamaların başlayacağını söylüyor. “DEV HEYKELLER ÇAĞIR” ifadesi ile yapılan paylaşımda içerikler hakkında pek de fazla ipucu sunulmasa da yıl dönümü kutlamaları esnasında oyunda bazı görsel etkinlikler ve yenilikler görmemiz oldukça olası gibi duruyor.

Bunun yanında PUBG Mobile’ın diğer sosyal medya hesapları da bu konuda paylaşımlarda bulundu.

https://twitter.com/PUBGMOBILE/status/1503895079794192385

“Takvimlerinize 21 Mart tarihini not alın, 4. yıldönümümüz için DEVASA kutlamalar planlıyoruz. Harika ödüller kazanmak için canlı yayını izleyin”

Şimdilik etkinlik ile ilgili yapılan resmi açıklamalar bu yönde. Eğer etkinliğe kadar içerikler hakkında tahminlerde bulunmak istiyorsanız geçtiğimiz yılki etkinliklere göz atabilir ve fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

 

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Güncel