Connect with us

Espor

PUBG Mobile National Championship Türkiye eleme aşamaları için kayıtlar başladı!

240.000 TL ödül havuzlu PUBG Mobile National Championship Türkiye eleme aşamaları için kayıtlar başladı!

PUBG Mobile National Championship Türkiye

PUBG Mobile National Championship Türkiye eleme aşamaları için kayıtlar başladı, PUBG Mobile ekibi turnuvanın tüm detaylarını oyuncular için paylaştı!

Türkiye’deki en iyi PUBG Mobile oyuncuları ve takımları, 30 Nisan’dan itibaren PMPL slotu ve ödül havuzu için mücadele etmeye başladı. 240.000 TL ödül havuzuna sahip turnuvaya Türkiye bölgesinden puan tablosuna göre ilk 32 takım yer alacaktır. Bu takımlar, 2 farklı gruba bölünecektir ve yapılacak olan büyük bölgesel finalde yerini almak için mücadele edecek.

PUBG Mobile National Championship Türkiye turnuvası katılım gereksinimleri

  1. Takım kadroları kayıt yapıldıktan sonra kesinleşir.
  2. Tüm oyuncuların turnuvanın başladığı tarihten itibaren, 16 yaşında veya daha büyük olması gerekmektedir. Bununla beraber, tüm oyuncuların, oyunu indirdiği ülkede bulunan mobil platform kullanımlarının yaş derecelendirmelerine uygun olması gerekmektedir.
  3. Eğer bir oyuncu 16 yaşından büyükse ancak ikamet ettiği ülkede erişkinlik yaşına ulaşmamışsa, ebeveyninin veya yasal varisinin onayı ile turnuvaya katılabilir.
  4. Ulusal Şampiyonaya katılmak için, takımın tüm oyuncularının aynı ülkenin resmi vatandaşı olması gerekmektedir. (Örneğin,Türkiye bölgesinde oynayabilmek için takımınızdaki tüm kayıtlı oyuncuların Türk vatandaşı olması ve Türkiye’de yaşıyor olması gerekmektedir.)
  5. Oyuncular, turnuva sürecinde sadece mobil cihazlarda oynayabilirler. Tablet kullanan veya bilgisayar emülatörü kullanan oyuncular diskalifiye olacaklardır.
  6. Takım Kadroları, oyun içi eleme turu sırasında 4 oyuncudan oluşmalıdır.
Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor