Connect with us

Güncel

PUBG Mobile, ünlü moda tasarımcısı Julien Fournié ile ortaklığını duyurdu!

PUBG Mobile yeni iş birliğini duyurdu.

PUBG Mobile, ünlü moda tasarımcısı Julien Fournié ve adını taşıyan Haute Couture moda evi ile yeni bir ortaklık kurduklarını duyurdu.

Ortaklık, ikilinin yeni bir moda ve oyun geçişi üzerinde iş birliği yapmasını sağlayacak ve aynı zamanda bir Haute Couture moda markasıyla ilk kez ortaklık kurdular.

Haber, Paris Moda Haftası Haute Couture sırasında resmi olarak açıklandı ve önümüzdeki aylarda daha fazla ayrıntı açıklanacak.

Julien Fournié, ayrıcalık, özgünlük, yaratıcılık, yenilikçilik ve geleneksel işçiliğe odaklanan bir moda disiplini olan Haute Couture’deki çalışmaları ile tanınan bir Fransız tasarımcıdır.

Julien Fournie, 6 Temmuz’daki Paris Moda Haftası sırasında, Sonbahar/Kış 2021/2022 koleksiyonunu “FIRST SQUAD” çevrimiçi filmi aracılığıyla açıkladı. Süper kahramanlara ve yeni teknolojilere karşı ömür boyu süren hayranlığını birleştiren koleksiyonun çoğu, video oyunlarının estetiğinden ilham alıyor. “FIRST SQUAD”ın sonunda Julien Fournié, PUBG Mobile ile işbirliğini, yan yana gösterilen iki ikonik markanın bir tanıtımını sunarak duyurdu. Oyuncunun kendini ifade etmesine odaklanan bir oyun olan PUBG Mobile, Julien Fournié’nin moda ve oyun arasındaki son teknoloji karışımı için önemli bir ilham kaynağı oldu.

Julien Fournié, ” PUBG Mobile ile iş birliği yapmak benim için bir rüyanın gerçekleşmesidir. Yalnızca gezegendeki en iyi mobil oyunlar arasında yer aldığı için değil. Ama benim için en önemlisi, zorluklarla yüzleşmek ve gelişmek için milyonlarca oyuncunun beş kıtadan etkileşime girmesine ve birlikte başka bir boyutu keşfetmesine olanak sağlamasıdır. İşte budur. Haute Couture’un PUBG Mobile ile ortak noktası: Sizi hayalleri keşfetmeye ve onlardan Efsaneni Bulmayı öğrenmeye teşvik ediyor. Oyuncular, onlar için ne düşündüğümüzü keşfedene kadar sabırsızlanıyorum!” Sözlerine yer verdi.


İlginizi Çekebilir:

PUBG Mobile Aşk ve Savaş 4. bölümünü kaçırmayın!

Her oyun tarzına ilgisi olan, manga ve anime tutkunu. İletişim: uraheramo@outlook.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Güncel