Connect with us

Espor

PUBG Mobile Yükselen Yıldızlar Turnuvası’na GameX ev sahipliği yapıyor

500 bin TL ödül havuzuna sahip PUBG Mobile Yükselen Yıldızlar Turnuvası’na GameX ev sahipliği yapacak.

PUBG Mobile Yükselen Yıldızlar Turnuvası’na GameX ev sahipliği yapıyor

Dünyanın ve bölgenin en popüler mobil oyunlarından PUBG Mobile, Türkiye’nin en büyük topluluk turnuvası etkinliğine imza atmaya hazırlanıyor. Doğu Avrupa, Orta Doğu ve Afrika bölgesinin (EEMEA) en büyük Uluslararası Dijital Oyun ve Eğlence Fuarı olduğu duyurulan GameX’te gerçekleşecek olan turnuvanın finali, 16 takım ve 64 oyuncuya ev sahipliği yapacak. Profesyonel arenaya adım atmak isteyen oyuncuların yeteneklerini göstereceği PUBG Mobile Yükselen Yıldızlar Turnuvası büyük finali, yapılan duyurulara göre pandemi sonrası gerçekleştirilen en büyük offline espor etkinliğine de sahne olacak.

4. yıl dönümünü yepyeni etkinlikler ile kutlayan PUBG Mobile, Yükselen Yıldızlar Turnuvası ile topluluk takımlarının profesyonel espor sahnesine adım atması için önemli bir fırsat sunacak.

PUBG Mobile Yükselen Yıldızlar Turnuvası Finali 21 Mayıs’ta GameX’te!

PUBG Mobile Yükselen Yıldızlar Turnuvasında yer alan oyun severler, hayranı oldukları ünlü PUBG Mobile, yayıncılarının liginde yer alarak büyük finalde 500.000 TL ödül havuzu için yarışacak. Turnuvanın ünlü PUBG Mobile isimleri arasında Barış G, Cemre & Nisa, Doch, Egoist Pati, Kozmik Karınca, Mezarcı, Tugay Gök ve Vural Üzül yer alıyor.

21 Mayıs’ta GameX PUBG Mobile alanında gerçekleşecek olan büyük finalin yanı sıra tüm PUBG Mobile severler, 19-22 Mayıs tarihlerinde sürpriz konserler, etkinlikler ve ödüller ile eğlenceli vakit geçirme şansı için TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde buluşacak. Ayrıntılı bilgi ve biletler için gamex.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.


İlginizi Çekebilir:

2022 PMPL Türkiye Bahar turnuvasında 3. Hafta maçları sona erdi!

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor