Connect with us

Espor

PUBG Nations CUP 2019 9-11 Ağustos tarihleri arasında oynanacak

PUBG Nations CUP 2019 için geri sayım başladı.

Dünyanın en iyi PUBG oyuncularının PUBG Nations CUP 2019 kupasını kaldırma şerefi ve 500.000 ABD Doları para ödülü için yarışacağı turnuva, 9 – 11 Ağustos tarihleri arasında Seul, Güney Kore, Jangchung Arena’da gerçekleşecek ve beş kıtadan (Kuzey Amerika, Güney Amerika, Avrupa, Asya ve Okyanusya) 16 takıma ev sahipliği yapacak.

BenQ Asya Pasifik LCD ve Espor Ürünleri Müdürü Gavin Wu, “BenQ, tüm zamanların en çok satan ve en çok oynanan video oyunlarından biri olan PUBG ile işbirliği yapmaktan gurur duyuyor. Profesyonel oyuncular tarafından test ve tercih edilmiş ZOWIE XL2546 Espor Oyuncu Monitörleri ile gerek sahne önünde, gerekse sahne arkasındaki antrenman alanlarındaki tüm monitör çözümlerinden sorumlu olarak, dünyanın en iyi oyuncularına oyun esnasında en yüksek oyun deneyimini sunacağımız konusunda güvenimiz tam” dedi.

PUBG Corp. bünyesinde Central Esports Business Development Manager olarak görev alan Julian Schwartz ise bu işbirliği hakkında şunları söyledi: “PNC için özel monitör sponsorumuz olarak BenQ’ya sahip olduğumuz için çok şanslıyız. Monitörler oyuncularımız için en önemli donanım parçalarından biri ve esporun rekabetçi bütünlüğü arasında önemli bir yer tutuyor. Bu nedenle yüksek standartlarımızı karşılayan bir ürün yelpazesi sunduğu için BenQ’yu seçtik.”

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor