Connect with us

Güncel

Rainbow Six Quarantine ve Far Cry 6 için erteleme kararı

Her iki oyun da net olmayan bir tarihe ertelendi.

Rainbow Six Quarantine

Ubisoft bünyesinde geliştirilen ve merakla beklenen Rainbow Six Quarantine ile Far Cry 6 için oyuncuları üzecek erteleme kararları alındı.

Birçok sektörü olduğu gibi oyun sektörünü de derinden etkilemiş olan pandemi sebebiyle birçok oyun hakkında erteleme ve iptal kararları alındığı haberleri arka arkaya gelmeye devam ediyor. Pandemi sebebiyle ertelenen oyunlar arasına Ubisoft’un iki dev markası olan Rainbow Six ve Far Cry’ın yeni oyunları da dahil oldu. Ubisoft açıkladığı kazanç raporunda evden çalışma sürecinin üretimi etkilemesi sebebiyle erteleme kararlarının verildiğini duyurdu.

Erteleme haberleri öncesinde Far Cry 6 için planlanan çıkış tarihi 18 Şubat 2021 iken Rainbow Six Quarantine için ise planlanan tarih ise 2021’in ilk çeyreği öncesi olarak açıklanmıştı. Merakla beklenen oyunlar için açıklanan yeni çıkış tarihleri ise 2021 yılının Nisan ayı sonrasını işaret ediyor.


Playerbros: Espor Haberleri ve Video İçerikleri

5 yaşından beri oyun oynuyor, bunun son birkaç senesinde de oynadığım oyunlar hakkında yazıyorum. Yarı zamanlı öğrenci, tam zamanlı sıradan insan.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Güncel