Connect with us

Espor

Red Bull M.E.O. PUBG Mobile finalistleri belli oluyor!

Türkiye Finali’ne ismini yazdıran takımlar kısa süre içerisinde belli olacak.

Red Bull M.E.O. PUBG Mobile finalistleri belli oluyor!

Dünyanın en rekabetçi mobil oyun turnuvalarından Red Bull M.E.O. dördüncü sezon heyecanı Türkiye’yi sardı. Üçüncü sezon dünya finalinin Türkiye’de gerçekleştirildiği Red Bull M.E.O.’da oyuncular bu sene PUBG Mobile ve League of Legends: Wild Rift oyunlarında kozlarını paylaşıyor.

Dev turnuvada heyecan PUBG Mobile ile birlikte devam ederken, 4-5 Ocak tarihlerindeki Play-Off mücadeleleriyle birlikte Türkiye Finali’ne ismini yazdıran takımlar belli olacak. Ülkenin dört bir yanından turnuvaya katılanlar karşısında zafer elde eden 8 takım finalde mücadele etme hakkı kazanmaya çalışacak. 8 Ocak’ta gerçekleştirilecek Türkiye Finali’nde şampiyon olan takım ise Red Bull M.E.O. Sezon 4 Bölgesel Finalleri’nde Türkiye’yi temsil edecek.

Red Bull M.E.O Wild Rift’te şampiyon belli oldu

Red Bull M.E.O’da oyuncular PUBG Mobile ve Wild Rift’te oyunun dengelerini değiştirmek ve en iyi olduğunu kanıtlamak için kozlarını paylaşırken, Wild Rift ayağında Türkiye Şampiyonu 17 Aralık Cuma günü kupaya uzandı. Kıran kırana geçen mücadelelerde rakiplerine şans tanımayan SuperMassive Blaze takımı Türkiye’nin en iyisi oldu.


İlginizi Çekebilir:

PUBG New State yeni yıl planlarını açıkladı, yeni harita yolda!

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor