Connect with us

Espor

Red Bull M.E.O. PUBG Mobile şampiyonu Regnum Carya oldu

Red Bull M.E.O. PUBG Mobile’da şampiyon takım belli oldu.

Red Bull M.E.O. PUBG Mobile şampiyonu Regnum Carya oldu

Popüler mobil oyun turnuvalarından Red Bull M.E.O. dördüncü sezon heyecanı tüm Türkiye’de yaşandı. Üçüncü sezon dünya finalinin Türkiye’de gerçekleştirildiği Red Bull M.E.O.’da oyuncular bu sene PUBG Mobile ve League of Legends: Wild Rift oyunlarında kozlarını paylaştı. Red Bull M.E.O’nun Wild Rift ayağı Aralık ayında gerçekleşen finalle tamamlanırken, PUBG Mobile’in final heyecanı 8 Ocak Cumartesi günü yaşandı.

Türkiye’nin dört bir yanından turnuvaya katılanlar arasından sıyrılan amatör takımlar, Play-Off turunu da geçerek büyük finalde profesyonel espor takımlarıyla karşı karşıya geldi. Finalde elemelerden gelen 10 takım ve davet usulüyle katılan Futbolist, Papara SuperMassive Blaze, Beşiktaş Esports, fastPay Wildcats, S2G Esports ve Fire Flux Esports takımları kozlarını paylaştı.

Red Bull M.E.O. PUBG Mobile turnuvasında şampiyon Regnum Carya

Red Bull M.E.O PUBG Mobile büyük finali 8 Ocak Cumartesi günü çevrim içi olarak gerçekleşti. Red Bull Türkiye Twitch kanalından canlı yayınlan dev karşılaşma izleyenlere adrenalin dolu anlar yaşatırken, karşılaşmanın ardından elemelerden finale kalmayı başaran Regnum Carya takımı dördüncü sezonda Türkiye’nin en iyisi oldu. Final karşılaşmasını Futbolist ikinci, Beşiktaş Espor takımı ise üçüncü sırada tamamladı.

Turnuvanın ardından oluşan genel sıralamayı aşağıda görebilirsiniz.

Red Bull M.E.O. PUBG Mobile şampiyonu Regnum Carya oldu


İlginizi Çekebilir:

Regnum Carya Esports PUBG Mobile kadrosuna TRON’u dahil etti!

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor