Connect with us

Espor

Red Bull Solo Q için büyük final zamanı geldi çattı

Red Bull Solo Q için büyük final zamanı geldi çattı

Türkiye’nin en iyi oyuncularının mücadele ettiği 1v1 League Of Legends turnuvası Red Bull Solo Q, 2021 yılının en iyi oyuncusunu bulmak ve oyunun dengesini değiştiren anın heyecanını yaşatmak için geri döndü.

Oyuncuların vazgeçemediği League Of Legends’da 1vs1’in en iyisini belirleyecek olan Red Bull turnuvasında 7 çevrim içi, İstanbul ve Ankara olmak üzere 2 çevrim dışı elemede rakibini alt eden 16 oyuncu, 8 Kasım’da gerçekleştirilen Play Off turunda Türkiye Finali’ne kalmak için karşı karşıya geldi. Kıyasıya düellolara sahne olan Play Off turunun ardından 8 amatör oyuncu, 12 Kasım’da İstanbul’daki finalinde 2021 yılının Türkiye şampiyonu olmak için mücadele verecek.

Red Bull Solo Q turnuvası şampiyonu Münih yolcusu!

Red Bull Solo Q Dünya Finali ise 2-4 Aralık tarihleri arasında Almanya’nın Münih şehrinde düzenlenecek. En iyi Solo Q oyuncusunun belirleneceği finallere Türkiye şampiyonu direkt olarak katılacak.

Türkiye’nin en iyi 1v1 League Of Legends düellocusunun belirleneceği Solo Q heyecanının yanı sıra usta oyuncular da şampiyon olmak için mücadele verecek. League of Legends arenasında Türkiye’nin en ünlü isimleri, üç gün boyunca lig formatında karşı karşıya geldi.

İlk dört sırayı alan usta oyuncular, 12 Kasım akşamı gerçekleşecek Red Bull Solo Q Türkiye Finali’nde mücadele edecek. Vadi’nin Ustaları turnuvasının tüm maçları Red Bull Türkiye Twitch kanalından canlı yayınlanacak.


İlginizi Çekebilir:

Barça eSports League Of Legends arenasına giriş yapıyor!

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor