Connect with us

LoL

Riot Games, Akshan’ın yetenek kitini dengelemeyi düşünüyor!

Akshan

Riot Games, yeni çıkacak şampiyon Akshan‘ı henüz çıkmadan dengelemeyi düşünüyor. Oyunda şimdiye kadar hiç görülmemiş bir mekaniğe sahip olacak şampiyon özellikle ARAM modunda mevcut kitiyle çok fark yaratabilir!

Bir oyuncu, girdiği Reddit gönderisinde şampiyonun takım arkadaşlarını diriltebilme özelliğinin çok güçlü olacağını ve buna bir dengeleme gerektiğini yazdı. Oynanış analistlerinden Ray “RayYonggi” Williams da bu önerinin mantıklı olduğunu ve ARAM’da şampiyonun kiti üzerinde çalıştıklarını belirtti.

“İyi bir noktaya değindin. ARAM özelinde bazı hafif mekanik değişiklikler planlıyoruz.”

İlginizi Çekebilir:

Akademi Ligi 2021 Yaz Mevsimi 5. Hafta 1. Gün Sonuçları ve Özetleri

Hafif mekanik değişikliklerin henüz neler olacağı tam olarak belli değil. Fakat yüksek ihtimalle Reddit gönderisinde yazan, takım arkadaşlarını diriltme özelliğine değişiklikler gelecektir. Bu yetenekten kısaca bahsetmek gerekirse, Akshan’ın W yeteneğinin pasifi takım arkadaşını düşüren bir rakibi Alçak olarak işaretler. Alçak olarak işaretli rakip düşerse, rakip tarafından katledilmiş tüm şampiyonlar üslerinde anında geri dirilir. ARAM modunda oyunun temposu Sihirdar Vadisi‘nden farklı olduğu için bu mekanik oyunculara sıkıntı yaratabilir. Takımına Akshan gelen oyuncular bariz bir avantaja sahip olur.

Daha öncesinde Ornn‘da da benzer oyun modu değişiklikleri görmüştük. Akshan gibi benzersiz mekaniklere sahip bir şampiyon da muhtemelen dengelenerek oyuna dahil olacaktır.

Yeni şampiyon, 21 Temmuz’da 11.15 yaması ile birlikte oyuna eklenecek!

fastPay Wildcats TEKKEN Mastery Tournament 5’te Avrupa İkincisi oldu!

8 yaşından beri oyun oynayan, esporla tanıştıktan sonra hayatı değişen bir insan. 10 yıllık League of Legends oyuncusu. Bilgisayar mühendisi.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


LoL