Connect with us

Espor

Riot Games kullanıcı adı değiştirme nasıl yapılır? Kullanıcı adı değiştirme rehberi!

Riot Games kullanıcı adı değiştirme nasıl yapılır?

riot games kullanıcı adı değiştirme

Riot Games hali hazırda bünyesinde birçok oyun bulunduran başarılı oyun şirketlerinden bir tanesi. Senelerdir esporun neredeyse temelini oluşturan League of Legends‘tan yeni ve başarılı VALORANT‘a kadar birbirinden başarılı oyunları bünyesinde bulunduruyor. Sürekli oyunlarını güncel tutarak ve birçok yenilikler getirerek de oyuncuları kendine bağlamayı başarıyor.

Özellikle VALORANT’ın çıkışından itibaren tekrardan mükemmel bir ivme yakalayan şirket doğru hamlelerle büyümeye devam ediyor. Hali hazırda turnuvalarına devam edilen League of Legends, Teamfight Tacticts ve Legends of Runeterra ile de en aktif oyun şirketlerinden olmayı sürdürüyor.

Belki senelerdir belki de son birkaç ayda Riot Games oyunlarını oynayan birisiniz. Bir şekilde oyuna girerken kullandığınız kullanıcı adınızı beğenmiyorsanız bu yazımızda sizlere bunu nasıl değiştirebileceğinizi anlatıyor olacağız.

Riot Games kullanıcı adı değiştirme!

Riot Games kullanıcı adınızdan memnun olmayabilirsiniz. Bunun sebebi hesabınızı eskiden açmış olmanız ya da aklınıza daha iyi bir isim gelmiş olması olabilir. Şimdi sizlere birkaç basit adımı uygulayarak Riot Games kullanıcı adı değiştirme nasıl yapılır bunu açıklayacağız.

  • Oyuna girerken kullandığınız kullanıcı adınızı değiştirmek için öncelikle buraya tıklayarak hesabınıza giriş yapın (Hesa).
  • Önünüze gelen ekranda aşağıda bulunan “KULLANICI ADINI YİNE DE DEĞİŞTİR(ZORUNLU DEĞİL)” kısmına tıklayın.
  • Oyuna girerken kullanmak istediğiniz kullanıcı adını girin ve aşağıdaki ok tuşuna basın.
  •  Tüm bu adımları uyguladıktan sonra kullanıcı adınızı başarıyla değiştirmiş olacaksınız.
  • Artık yeni kullanıcı adınız ile oyuna giriş yapabilirsiniz.

Cloud9’dan woxic’e astronomik ücret! 3 yıl için Türk oyuncuya 1 Milyon 365 Bin Dolar!

Elinden kalem düşmeyen...

1 Yorum

1 Comment

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor