Connect with us

Güncel

Riot Games Music, Sessions adlı albümü çıkardı!

Riot, kendi müzik şirketi Riot Games Music’i duyurdu.

Riot, ‘Sessions’ adlı hayran odaklı bir projeyle Riot Games Music’i duyurdu. İlk blog gönderilerinde Riot Games Müzik, Sessions müziklerinin birkaç farklı ortak sanatçıyla birlikte geliştirileceği belirtildi.

Sessions projesi kapsamında yayınlanan tüm müziklerin, herhangi bir içerik oluşturucusu için “telif hakkı ihtarı endişesi olmaksızın” kullanımına açık olacak. Bu ilk albümde, League of Legends karakteri Vi görünüyor ve arka planda çeşitli animasyonlar yer alıyor.

Sessions:Vi çeşitli sanatçıların yer aldığı toplam 37 parçalık bir enstrümantal deneyime sahip. Bu proje muhtemelen Riot Games’in League of Legends karakterlerinin temasını alacak gibi görünüyor. Bunun LoL’den VALORANT’a genişleyip genişlemeyeceği ise henüz belli değil.

Riot Games elbette müzik endüstrisine yabancı değil. Ünlü oyun geliştirme şirketi, KDA ve True Damage gibi pop grupları ile birlikte birçok eser yayınladı. Bunun yanı sıra, son on bir yıldır Riot Games, dünya şampiyonası temasının hazırlanmasında sayısız sanatçıyla iş birliği yapmıştı.

Sessions: Vİ müzik koleksiyonunu dinlemek istiyorsanız, buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Riot’un, Riot Games Music’i duyurması hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlarda belirtmeyi unutmayın!


İlginizi Çekebilir:

Riot Games, Wild Tour Brezilya’yı duyurdu!

Her oyun tarzına ilgisi olan, manga ve anime tutkunu. İletişim: uraheramo@outlook.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Güncel