Connect with us

Güncel

Rootthegamer ve LEGOO arasında gerginlik!

.@rootthegamer’in BBL Esports’u şaka yollu eleştirmesine @semihslvi’dan tepki geldi.

Rootthegamer LEGOO

Özgür “Rootthegamer” Alagül’ün Twitch yayınında, sohbetindeki insanlar ile konuşurken BBL Esports‘un VCT’ye veda etmesinin ardında yayında futbol oynamaları, go-kart’a gitmeleri olması gibi konular konuşulmuştu. Bu eleştiri videosunu Semih “LEGOO” Selvi canlı yayınında izleyip yorumlamıştı.

Yayınında Root’un BBL Esports’un oyuncularını şaka yollu eleştirmesini dinleyen Semih Selvi video hakkında şu yorumu yaptı: “Özgür abi niye böyle konuşmuş ya? Ben anlam veremedim. Özgür abi hayatında sunuculuktan başka bir şey yapmıyor mu acaba?  Çünkü bana yazıyordu halı saha yapalım diye de. Kendisi de top oynamak istiyordu, neden böyle bir yorum yapmış acaba? 

Şöyle, bir bootcamp oldu, bu bootcamp’e başta ben ve logicman ile başlandı. Fred ve Aslan yoktu. Sonrasında üç gün kala Aslan dahil oldu. Aslan dahil olduğunda benim yerime logicman oynadı bir gün boyunca. Daha sonrasında takım arkadaşlarıma soruldu Semih oynasa daha sağlıklı olur bizim için, Ekrem tam hazır değil dediler. Takımın her oyuncusu Ekremin yanındayken bunu söyledi. Sonra son iki gün kala ben dahil oldum. Yani bir bootcamp’e girildi fakat sağlık sorunları, takım sorunları birçok sorun yaşandı takım içinde. Yani bootcamp, bootcamp gibi olmadı. Bunun 12 saat çalışmanın sonucunda 5 dakika top sektirmek ile alakası yok. Bunun sekiz saat antrenman sonunda 10 dakika go-kart sürüp geri gelip 4 saat oyunu oynamamızla hiçbir alakası yok. Özgür abi neden böyle bir şey demiş gerçekten anlamadım. Bilmiyorum espri mi, ironi mi yaptı. Özgür abiyi seviyorum, samimiyiz ama biraz ağır bir gönderme gibi geldi bana.

LEGOO’nun bu tepkisinden sonra Ferit “Wtcn” Karakaya da kendi yayınında Root’un söylediklerini dinledi ve yorumladı.

Ferit olay hakkında: “Adam olayı söylemiş zaten, harbiden oldu go-kart’a gittiler,  yayında top oynadılar. Haklı abi.” yorumunu yaptı.

Tartışma daha sonra Twitter‘a taşındı. Rootthegamer ve LEGOO aşağıdaki tweetleri atarak olay hakkındaki düşüncelerini takipçileriyle paylaştılar.


 

Karşılıklı atışmaların sonrasında bugün Özgür “Rootthegamer” Alagül Twitch hesabında canlı yayın açtı ve LEGOO ile karşılıklı olarak konuşarak sorunlar çözüldü. İkili arasındaki problemleri konuştu ve anlaştı.


İlginizi Çekebilir:

VALORANT’ın İyiliği Paylaş Paketi, 5.5 milyon dolardan fazla bağış aldı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Güncel