Connect with us

Espor

Royal Bandits, ESEA Main Season 27’ye veda etti

Royal Bandits, ESEA Main Season 27’ye çeyrek finalde veda etti.

royal bandits haber

Uluslararası CS: GO arenalarındaki temsilcilerimizden Royal Bandits, dün ESEA Main Season 27 çeyrek final karşılaşmasına çıktı.

Çeyrek final karşılaşmasında temsilcimizin rakibi Sırbistan ekibi Valiance idi. bo3 formatında oynanan maç dün saat 22.00’de başladı. İlk harita temsilcimiz tarafından Cobblestone olarak belirlendi. İlk yarıda 9-6 rakibimizin üstünlüğü vardı. Buna rağmen ikinci yarıda sergilediği oyunla zor da olsa geri dönüşe imza atan temsilcimiz maçı 16-14 kazandı. Bu durumda seri 1-0’a gelmiş oldu. İkinci harita ise Valiance tarafından Inferno olarak tercih edildi. Yarı finale kalma umutlarını üçüncü haritaya taşımak isteyen Valiance, bu haritayı kazanmak zorundaydı. İlk yarı 10-5 Valiance üstünlüğü ile geçildi. İkinci yarıda da geri dönüşe izin vermeyen rakibimiz maçı 16-9 kazandı. Bu sonuçla birlikte seri 1-1 oldu ve üçüncü haritaya geçildi.

Üçüncü harita Mirage idi. Beklenen oyunu sergileyemeyen Royal Bandits, ilk yarıyı 10-5 geride kapattı. Skorun verdiği moral bozukluğuyla ikinci yarıda da pek bir varlık gösteremeyen temsilcimiz maçtan 16-6 mağlup ayrıldı. Bu sonuçla seriyi 2-1’e getiren Valiance, yarı finale yükselen takım oldu. Royal Bandits ise maalesef turnuvaya veda etti. Royal Bandits oyuncularından Muhammed “mini” Salman, sergilediği 65 öldürme 53 ölümlük performansıyla göz doldurdu fakat mağlubiyete engel olamadı. Valiance takımında ise Nemanja “huNter” Kovač ve Aleksa “Impulse” Stankić, sergiledikleri performanslar ile galibiyete büyük katkıda bulundular.

ESEA Main Season 27’de ne kadar ödül havuzu bulunuyor?

Turnuvanın toplam ödül havuzu tam $10.000. Turnuvayı 5.-8. olarak tamamlayan Royal Bandits ise $500 ödülü kasasına ekledi. Temsilcimiz eğer yarı finale kalsaydı ESEA MDL 28’e katılma hakkıyla birlikte tam $1.500 ödülü de garantileyecekti.

UNC Greensboro'da Bilgisayar Bilimleri öğrencisi. Ortaokuldan itibaren espora merak salmış bir Adanalı.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Espor