Connect with us

Espor

S2G Esports, dikkat çeken yeni sezon VALORANT kadrosu ile gündemde

S2G Esports, dikkat çeken VALORANT kadrosunu tanıttı.

S2G Esports, dikkat çeken yeni sezon VALORANT kadrosu ile gündemde
Fotoğraf: S2G Esports

2022 yılının son gününde VRL 2023 Türkiye: Birlik Ligi’nin davetli takımlarından S2G Esports, dikkat çeken yeni sezon VALORANT kadrosunu konsept bir video ile tanıttı.

Geçtiğimiz dönemde ESA Open Fire All Stars 2022 gibi turnuvalarda izlediğimiz kadrosunu tamamen değiştiren takımın yeni kadrosunu pAura, reazy, RieNs, russ ve AslaN oluşturuyor. Takımın koçluğunu ise daha önce YaLLa Esports ve Papara SuperMassive forması giymiş 9999 üstleniyor.

KFCEatbox: “Kurduğumuz hayalleri gerçekleştirmek için çok uğraştık

Kadro duyurusunun ardından konuşan Barış Can “KFCEatbox” Mercan, “Kurduğumuz hayalleri gerçekleştirmek için çok uğraştık çok çabaladık. Şimdi sıra sıra basamakları çıkarak başarmak istiyoruz. Umarım sizlerde bu çıktığımız yolda desteğinizi esirgemezsiniz. Başta DefTank abim olmak üzere emeği ve desteği geçen herkese çok ama çok teşekkürler.” dedi.

Takımın oyuncularından Ceyhun “AslaN” Aslan İngilizce olarak paylaştığı mesajda düşüncelerini “Türkiye’de ve özellikle bu takımla oynamak için çok mutlu ve hypelıyım” sözleri ile paylaşırken, koç Mert “9999” Turna ise “Yarım kalan hikayeyi tamamlamaya değil baştan hikaye yazmaya geldik” dedi.

S2G Esports yeni sezon VALORANT kadrosu

  • Melih “pAura” Karaduran
  • Kaan “reazy” Ürpek
  • Enes “RieNs” Ecirli
  • Batuhan “russ” Malgaç
  • Ceyhun “AslaN” Aslan
  • Mert “9999” Turna(Koç)

Sizler bu kadro hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce ligde nasıl bir başarı elde edecekler? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer tüm okurlar ile paylaşmayı unutmayın!


İlginizi Çekebilir: VALORANT Ajanları tam liste! VALORANT kaç tane ajandan oluşuyor?

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor