Connect with us

Espor

Şahangiller Espor Kurucusu Şahan, Zafer Zırhlı VALORANT turnuvasına dair konuştu

.@emrahisking Zafer Zırhlı anısına düzenlenen VALORANT turnuvası hakkında konuştu.

Şahangiller Espor Kurucusu Şahan, Zafer Zırhlı VALORANT turnuvası dair konuştu

Zafer Zırhlı anısına 25 Temmuz Pazar günü düzenlenecek olan VALORANT turnuvasına bir adım kala, katılımcı takımlar düşüncelerini Playerbros ile paylaşmaya devam ediyor. fastPay Wildcats ve Digital Athletics ekiplerinin ardından Şahangiller Espor takımından da bir açıklama geldi.

Şahangiller Espor Kurucusu Emrah Şahan, “Kendisiyle maalesef tanışma fırsatımız olmadı. Ancak sektöre girdiğimiz günden bu yana adını sürekli olarak duyduk Zafer Zırhlı’nın.” sözleri ile başladığı açıklamasına şöyle devam etti:

“Pozitif enerjisinden, güler yüzünden ve çalışkanlığından dolayı çok sevildiğini biliyorum. Bu anlamlı turnuva için teklif geldiğinde hiç düşünmeden katılalım deyip takımımı turnuvaya soktum. SHN Espor kulübü olarak bu anlamlı turnuvayı düzenleyen ve destek olan tüm kişi ve kurumlara teşekkürlerimizi sunuyoruz.”

Zafer Zırhlı’nın anısını yaşatmak için düzenlediğimiz turnuvanın ikincisini yine TESFED himayesinde 25 Temmuz Pazar günü gerçekleştirilecek. Turnuva hakkında daha detaylı bilgiye buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


İlginizi Çekebilir:

4 dev takım Zafer Zırhlı anısına düzenlenen turnuvada buluşuyor

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor