Connect with us

LoL

Sana Özel Mağaza League of Legends’ta yerini aldı!

Favori kostümlerinizi uygun fiyata alabilirsiniz!

Sana özel mağaza

League of Legends Sana Özel Mağaza‘sı tekrardan istemcide yerini aldı!

Bu kişisel mağaza oyunculara özel seçilmiş kostümler sunuyor. Bu kostümler ise genel olarak en çok oynadığınız şampiyonların rastgele kostümleri oluyor. Örnek olarak eğer siz sıkı bir Lucian oyuncusu iseniz mağazanızda kesinlikle bir Lucian kostümü olacaktır!

Genel olarak mağazanızda 1350 Riot Puanı değerindeki kostümler çokça olacaktır. Fakat 1820 ve 3650 Riot Puanı değerindeki kostümler Sana Özel Mağaza’ya gelmiyor. Riot, Riot Puanı değeri yüksek kostümleri hala mağazanızdan uzak tutmak istiyor. Bu kostümleri ya para verip almanız gerekiyor ya da Hextech Ustalığı sekmesinden çok düşük bir şansla çıkartmanız!

Unutmamanız gereken bir diğer unsur ise eğer bir kostüm hali hazırda indirimde ise Sana Özel Mağaza’da yer alamıyor. Örnek olarak eğer bu haftanın indirimlerinde Gönül Avcısı Varus varsa bu kostüm sizin kişisel mağazanızda indirimli olarak bulunamayacak.

Kişisel mağazanız 2021‘in sonuna kadar istemcide duruyor olacak!


İlginizi Çekebilir!

Sangal Esports temsiliyetlerine DACH bölgesinde devam edecek!

8 yaşından beri oyun oynayan, esporla tanıştıktan sonra hayatı değişen bir insan. 10 yıllık League of Legends oyuncusu. Bilgisayar mühendisi.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


LoL