Connect with us

Güncel

Sana özel mağaza League of Legends istemcisine geri döndü!

Sana özel mağaza size ne verecek? Ne kadar şanslı hissediyorsunuz?

Sana özel mağaza

League of Legends hayranlarının bugün cüzdanlarını açmak için bir nedeni daha oldu. Sana özel mağaza geri döndü.

Riot, size kostüm indirimi için rastgele şekilde sunulan senin mağazanı geri getirdi. Oyuncuların, eğer varsa, satın almak istedikleri altı kostümden hangisini alacağını belirlemek için 31 Mayıs’a kadar zamanları olacak.

Her oyuncu, genellikle oynadıkları şampiyonlara ve role göre farklı bir görünüm seti elde edecek. Bu, sürecin en az rastlantısal kısmı gibi görünüyor, oysa kostüm nadirliği ve indirim yüzdesi tamamen şans gibi görünüyor.

Mağazanıza erişmek için sağ üst bölümdeki simgeye tıklayın. Ardından, seçebileceğiniz altı kart göreceksiniz ve her biri farklı bir indirimli kozmetik ürün sunuyor. Daha sonra bunları doğrudan mağazanız sekmesinden satın alabilirsiniz.

Mağaza görünümleriniz nadiren farklılık gösterse de, karışımda bir Nihai veya Efsanevi kostüm bulmanız olası değildir. Şu anda satışta olan kostümlerin yanı sıra paket ayrıcalıkları, ganimet ayrıcalıkları ve sınırlı kostümler de sunulmayacak. Ancak artık mağazada sunulmayan kozmetik ürünler seçiminize girebilir. Daha fazla League of Legends haberi için buraya tıklayabilirsiniz.

Takım koçluğu görevindeki tacitus Triumph⁠ ile yollarını ayırma kararı aldı!

Zula Mobil tabanca modunda bonuslar devam ediyor!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Güncel