Connect with us

Espor

SIXMO, SuperMassive Blaze PUBG Mobile takımının yeni koçu oldu

Papara SuperMassive Blaze tecrübeli ismi bünyesine kattı.

SIXMO, SuperMassive Blaze PUBG Mobile takımının yeni koçu oldu

18 Mart Cuma gününün akşam saatlerinde yapılan paylaşımlar ile PUBG dünyasından PUBG Mobile dünyasına geçiş yapan tecrübeli bir isim duyuruldu. Paylaşımlara göre Murat “SIXMO” Öztürk, Papara SuperMassive Blazee PUBG Mobile takımının koç kadrosuna katılan yeni isim oldu.

Transferi takımın sosyal medya hesapları üzerinden “Huzurlarınızda PUBG Mobile takımımızın yeni ismi! Hem Türkiye hem de global arenada adını PUBG’nin efsaneleri arasına yazdırmış Murat “SIXMO” Öztürk, PUBG Mobile takımımızın koç kadrosuna dahil oldu!” sözleri ve konsept bir video ile duyurulan Öztürk artık mobil platformlarda mücadele edecek.

Oyuncu yeni takımının duyuru paylaşımına “video biraz cringe ama hos buldum :D” yorumunu yaparken, Papara SuperMassive Blaze kurucu ortaklarından Bora Koçyiğit, yeni oyuncularına “Çok bekledik bugün için. PUBG’nin KRALI hoş geldin” sözleri ile hoş geldin dedi.

Kariyerinde daha önce hem oyuncu hem de koç olarak BBL Esports, Digital Athletics ve Team Ready gibi takımların formasını giyen SIXMO, PUBG Global Championship 2021, PUBG Global Invitational.S 2021, PUBG Continental Series 5: Europe ve daha birçok etkinlikte mücadele edip yüz binlerce dolarlık ödülü takımı ile birlikte hanesine yazdırmıştı.

Sizler Murat “SIXMO” Öztürk’ün PUBG Mobile espor dünyasına geçmesi hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer yüzbinlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın.


İlginizi Çekebilir:

PUBG Mobile dereceli kademe sınırı düzenlendi!

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor