Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

Space Soldiers IEM Katowice 2018 Açık Elemeleri’ne Veda Etti

IEM Katowice 2018‘in açık elemelerinde mücadele veren Space Soldiers, iyi başladığı elemelerde mutlu sona ulaşamadı. İlk turda PressZ’i rahat geçerek forZe’un rakibi olan, bu karşılaşmada da rahat bir oyun ortaya koyarak bir üst tura yükselen temsilcimiz, AGO engeline takıldı.

Organizasyonun ilk iki sırasında yer alacak olan takımların IEM Katowice 2018 için bir diğer elemelere dahil olacağı bu organizasyonda, temsilcimizin ilk iki sırada yer alması gerekiyordu. Bu bağlamda AGO ile oynayan ve kazanması durumunda adını diğer elemelere yazdıracak olan SS, istediği sonucu alamayınca organizasyona veda etti.

2-1 Kaybettik

bo3 formatında oynanan karşılaşmada train, cobblestone ve mirage haritaları oynandı. Train’de kafa kafaya devam eden karşılaşmadan 16-14 galip ayrılan AGO, ikinci harita olan cobblestone’da temsilcimizin baskın oyununa engel olamadı ve durum 16-9‘un ardından 1-1’e geldi. Mirage haritasında bir türlü istediği oyunu oynamayan SS, bu haritada 16-8 kaybedince seride durum 2-1’e geldi ve kapalı elemeler biletini AGO aldı.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive