Connect with us

LoL

Papara SuperMassive, Bolulu ile yollarını ayırdığını duyurdu!

Yolun açık olsun @BoluluLol!

Bolulu (1)

2020 TBF şampiyonu Papara SuperMassive, genç orta koridorları Onur Can “Bolulu” Demirol ile yollarını ayırdığını duyurdu!

2020 yılına istediği gibi bir giriş yapamayan SUP, sonrasında kadrosunun yeteneği ve Koreli oyuncuların tecrübesi ile toparlamayı başarmıştı. Yaz Mevsimi‘nde de yükselişi devam eden kadro tekrardan TBF şampiyonu olmayı başarmış ve ülkemizi yurt dışında temsil etmeye hak kazanmıştı. Her ne kadar 2020 Dünya Şampiyonası‘nda ana gruplara kalamasak da özellik MAD Lions karşısında aldığımız beş maçlık seri galibiyeti uzun bir süre akıllardan çıkmayacak!

Bolulu, kariyeri 2016 yılında başlamış yetenekli bir orta koridor oyuncusu. Fakat kendisinin yıldızı 2018-2019 yılları arasında 1907 Fenerbahçe‘de oynarken parladı diyebiliriz. Burada gösterdiği performansla tüm takipçilerin beğenisini kazanan oyuncu sonrasında da Türk League of Legends sahnesinin en başarılı takımlarından SUP’a transfer oldu. Her ne kadar Dünya Şampiyonası’ndaki performansı ile oklar kendine çevrilmiş olsa da kendisi çok yetenekli ve zeki bir orta koridor!

Hangi takıma gideceği henüz belli olmasa da Bolulu gideceği her takımı birkaç adım yukarıya taşıyacaktır.

Yolun açık olsun Bolulu!

Goldenglue, 2021 sezonunda 100 Thieves Akademi koçu olacak

Elinden kalem düşmeyen...

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


LoL