Connect with us

Espor

T1 ile DRX’in karşılaşacağı Worlds 2022 finali açılış töreni detayları paylaşıldı

Worlds 2022 finali açılış töreninde sahne alacak isimler belli oldu!

T1 ile DRX'in karşılaşacağı Worlds 2022 finalinin açılış töreni detayları paylaşıldı
Fotoğraflar: Lolesports

29 Eylül’de başlayan Worlds 2022 mücadelelerinde sona gelindi. 24 takımın kıyasıya mücadelesine şahit olduğumuz aşamaların ardından Worlds 2022 finali için kozlarını paylaşacak iki takım T1 ile DRX olarak belirlenmişti. 2 Ekim Çarşamba günü ise Lolesports üzerinden Worlds 2022 finali açılış töreni detayları paylaşıldı.

6 Kasım Pazar günü Türkiye saati ile 03.00’da başlayacak olan büyük final öncesindeki açılış töreni, Amerika, San Francisco’daki Chase Center’da gerçekleşecek.

Worlds 2022 açılış töreninde Jackson Wang ve Lil Nas X sahnede!

Paylaşılan bilgilere göre açılış töreninde sahne alacak isimlerden ilki şarkıcı ve yapımcı Jackson Wang. Güney Koreli müzik grubu Got7’nin üyelerinden biri olan Wang, açılış töreninde LoL’ün yeni kostüm serisi Arş Hükümdarı için Riot Games Müzik Ekibi ile birlikte hayata geçirdikleri Fire to the Fuse isimli şarkıyı seslendirecek.

Jackson Wang haricinde sahne başka bir dünya yıldızı müzisyen, rapçi Lil Nas X’in olacak. Industry Baby, Montero ve Old Town Road gibi şarkıları ile milyarlarca dinleyiciye ulaşan şarkıcı, Worlds 22 için özel olarak hazırladığı Star Walkin’ şarkısı ile sahnede olacak.

Bu ikili haricinde Almanya merkezli müzik grubu 2WEI’den Louis Leibfried ve Edda Hayes de açılış töreninde sahnede boy gösterecek.

Prestij Arş Hükümdarı K’Sante oyuna geliyor

Lolesports tarafından yayınlanan blog yazısında Worlds 2022 finali açılış töreninde sahne alacak isimler haricinde oyuna dair de bir bilgi paylaşıldı.

Belirtilene göre League of Legends’ın Lil Nas X ile yaptığı iş birliği kapsamında özel olarak tasarlanan Presitj Arş Hükümdarı K’Sante kostümü de aynı gün oyuna ekleniyor.

3 Kasım Perşembe günü dünya genelinde çıkışını yapacak olan kostüm, 14 Kasım’a kadar açılabilecek. Doğrudan satın alınamayacak olan bu kostüm Worlds 2022 oyun içi etkinliği boyunca League of Legends veya Teamfight Tactics oynayarak kazanılabilecek.


İlginizi Çekebilir:

League of Legends 12.21 Yama Notları yayınlandı!

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor