Connect with us

Espor

Takımsız Froggen Kore Sunucusunda Fırtına Gibi Esiyor

Kuzey Amerika’nın tanınmış oyuncularından Henrik “Froggen” Hansen, League of Legends’ın Kore sunucusunda etkin bir oyun ortaya koyuyor. En son Echo Fox’ta oynayan oyuncu, şimdilerde herhangi bir takımın bünyesinde yer almıyor. Oyuncunun Kore sunucusundaki performansı üzerine konuşan oyuncular, sezonun başı olmasının Kore sunucusu için hiçbir şey ifade etmediğini, Kore’nin her zaman rekabetçi bir saha olduğunu dile getiriyorlar.

TwitchTV üzerinden takipçileriyle de buluşan Froggen, Kore sunucusunda Challenger seviyesinde yer alıyor. 633 Lig Puanı bulunan oyuncunun şimdilik kazanma oranı %55 olarak öne çıkıyor. Bir diğer yandan adeta Anivia’nın sahibi olan oyuncu, Kore sunucusunda Taliyah, Twisted Fate ve Anivia ile baskın bir performans gösteriyor.

Taliyah ile Öne Çıktı

Son yedi gün içinde oynadığı karşılaşmalarda Taliyah ile 25 galibiyet, 5 yenilgi gibi enfes bir istatistik tutturmayı başaran Froggen’ın, Taliyah’ın ardından Orianna ile 12 galibiyet, 5 yenilgisi bulunuyor. Bunun yanı sıra oyuncunun son yedi gün içinde oynadığı şampiyonları ve kazanma oranlarını hemen aşağıdan görebilirsiniz.

Froggen’ın son yedi gün içinde oynadığı şampiyonları ve kazanma oranları.

Bunun yanı sıra sunucu genelinde oynadığı şampiyonların da istatistiği tutulan oyuncu, en çok Taliyah, Twisted Fate, Anivia, Orianna ve Ryze ile oynamış. Aşağıdaki listede Froggen’ın Kore sunucusunda en çok oynadığı 10 şampiyon yer alıyor.

Froggen’ın Kore sunucusunda en çok oynadığı 10 şampiyon.

Kore sunucusunda her geçen gün daha üst seviyeye çıkmayı başaran Froggen, şimdilik topladığı 633 puan ile 16. sırada bulunuyor. İlerleyen dönemde daha yüksek seviyelerde göreceğimiz oyuncunun, birçok LCS takımının radarında olduğuna kesin gözüyle bakılıyor.

emre@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor