Connect with us

Espor

Team Demiral Esports bünyesindeki ilk takımı duyurdu

.@tdemiralesports ilk adımı FIFA Ultimate Team kadrosu ile attı. Takımın yeni oyuncusu @janardaa ise Playerbros’a özel açıklamalarda bulundu.

Team Demiral Esports bünyesindeki ilk takımı duyurdu

27 Ağustos günü espor arenasına giriş yaptığını sizler ile paylaştığımız milli futbolcu Merih Demiral’ın takımı Team Demiral Esports, yaklaşık 16 günün sonunda organizasyon bünyesinde mücadele edecek ilk takımı duyurdu.

12 Eylül Pazar gününün akşam saatlerinde yapılan paylaşıma göre organizasyon rekabetçi arenaya ilk adımını FIFA Ultimate Team oyunu ile birlikte atıyor. Yapılan duyuruda Emre “KCKHSYN” Küçükhüseyin’in ve Arda “JANARDA” Azinyan’ın takıma transfer olduklarını açıkladı.

“Takımımızın adını çok duyuracağımızı düşünüyorum.”

Takımın oyuncularının duyurulmasının ardından Arda “JANARDA” Azinyan, Playerbros ile hem bu transfer hem de geleceği hakkındaki düşüncelerini paylaştı.

Sezonu üst seviyede oyuncuların katıldığı iki turnuvada ödül alarak bitirdiği için önümüzdeki yıl Türkiye’nin en üst düzey oyuncuları arasında girmek istediğini belirten JANARDA, Galatasaray Üniversitesi Siyaset Bilimi bölümü öğrencisi olduğu için hayat-espor-sosyal hayat dengesini kurmanın geleceği için en büyük planı olduğunu dile getirdi.

Team Demiral Esports’a transferi hakkında da konuşan Azinyan, “Team Demiral Esports gibi kurumsal yapısı sağlam ve hırslı bir kulüp benim isteklerimi tamamen karşılıyor. Çok büyük bir ismi temsil etmenin gurur ve aynı zamanda hırsı etkisindeyim. Önümüzdeki sene çok daha tecrübeli, bilinçli, offline deneyimi olan bir Arda olacağı için umudum çok yüksek.” sözlerini kaydetti.

Açıklamasını sonlandırırken FIFA Ultimate Team takımının geleceği hakkında yeni bir bilgi paylaşan oyuncu, “İleride açıklanacak 3. FIFA oyuncumuz ile takımımızın adını çok duyuracağımızı düşünüyorum.” dedi.

Team Demiral Esports FIFA Ultimate Team oyuncuları

  • Emre “KCKHSYN” Küçükhüseyin
  • Arda “JANARDA” Azinyan

İlginizi Çekebilir:

Şahangiller Espor yeni CS:GO takımını tanıttı

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor