Connect with us

Espor

Team Demiral Esports FIFA kadrosunu Emirhan “Aniva7” Erdem ile güçlendirdi

Emirhan “Aniva7” Erdem artık Team Demiral Esports forması giyecek.

Team Demiral Esports FIFA kadrosunu Emirhan "Aniva7" Erdem ile güçlendirdi

Milli futbolcu Merih Demiral’ın kuruculuğunu yaptığı Team Demiral Esports takımının hem kuruluşunu hem de Emre “KCKHSYN” Küçükhüseyin ve Arda “JANARDA” Azinyan’dan oluşan FIFA Ultimate Team takımının oluşturulmasını sizler ile paylaşmıştık. Geçtiğimiz günlerde ise organizasyonun FIFA takımına yeni bir kan daha katıldı.

1 Ekim Cuma gününün akşam saatlerinde yapılan duyuru ile birlikte daha önce hem milli takım hem de İstanbul Başakşehir Esports bünyesinde forma giyerken gördüğümüz Emirhan “Aniva7” Erdem, artık Team Demiral Esports FIFA takımının kaptanı olarak mücadele edecek.

Takım sosyal medya hesapları üzerinden “FIFA Takımımızın Kaptanını sizlere duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. eMilli Takımlar FIFA Oyuncusu, Emirhan “Aniva7″ ERDEM, Team Demiral Esports FIFA Takımımızın Kaptanı olarak aramıza katıldı.” sözleri ile yeni oyuncusunu tanıtırken, Aniva7 kendi paylaşımında “Yeni sezonda Team Demiral bünyesinde mücadele edeceğim, burada olduğum için çok mutluyum. Bol başarılı bir sezon geçmesi dileğiyle.” açıklamasında bulundu.


İlginizi Çekebilir:

Valve, The International 10 için bilet satışlarını iptal etti!

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor