Connect with us

Espor

Team Heretics’in Trymbi’yi transfer ettiği belirtiliyor.

Team Heretics’in ilkbahar sezonundan önce başarılı olma şansını artırmak için bu hamleyi yaptığı söyleniyor.

Team Heretics

2024 LEC Kış Mevsimi’nin hayal kırıklığıyla sona ermesinin ardından, Team Heretics’in League of Legends bölümü, bir sonraki mevsimin başlamadan önce bazı değişiklikler yapabilir.

Öne sürülen iddiaya göre, e-spor muhabiri Alejandro Gomis’e göre, Team Heretics organizasyonu, 2024 İlkbahar Mevsimi öncesinde alt koridordaki bazı parçaları değiştiriyor. İddiaya göre, kadronun başlangıç destek oyuncusu Kaiser, eski Rogue yıldızı ve serbest oyuncu Adrian “Trymbi” Trybus ile değiştirilecek. Bu rapor edilen hamle, takımın 2024 Kış Mevsimi Play-off’larında Team BDS ve SK Gaming’e ardışık serilerde mağlup olmasının ardından gerçekleşecektir.

Bu, League kadrosu için inanılmaz hızlı bir dönüş olacak, özellikle de Kaiser’ın Team Heretics ile üç aydan az bir süre geçirmiş olması göz önüne alındığında. Ancak, 25 yaşındaki oyuncu çıkarılırsa, bu kısa kariyeri boyunca LEC’de oynadığı üçüncü takım olacak ve önceki yıl sonuncu olarak Team Vitality ile başarısız bir sezonun ardından ardı ardına ikinci başarısız sezon olacak.

Öte yandan, Trymbi, 2023 ara sezonunda ana kadroda yer almayı başaramadıktan sonra LEC’ye zaferle dönüş yapacak. 2023’ün sonunda, 23 yaşındaki oyuncu Fnatic ile bir yıl boyunca süren bir kampanyayı tamamladı ve kupaları eklemek için hiçbir donanımı olmadan, geleceği hakkında birçok soru işaretiyle sonuçlandı.

Bugünün raporu LEC taraftar kitlesine ulaştıktan sonra, söz konusu hamle şok ve şaşkınlıkla karşılandı. Örneğin, League subreddit’indeki bazı hayranlar, Kaiser ve Flakked’in kış boyunca oldukça iyi performans sergilediğine inanıyorlar ve eğer Kaiser sonunda çıkarılırsa, bazıları bu durumun Heretics’in yönetiminin bir hatası olacağını düşünüyor.

Sonuçta, takımın koç kadrosu tarafından alınan kararlar, bir sonraki sezon başlamadan önce düzeltmeleri gereken tüm gerçek zayıflıkları belirlemeye çalışıyor. Ancak, Karmine Corp’un eski baş antrenörü YamatoCannon’ın beklenmedik ayrılığından sonra, özellikle oyuncuların yeni bir takıma uyum sağlamak ve gelişmek için ne kadar süre verilmesi gerektiği konusunda taraftarlar arasında yükselen bir tartışma var.

Football Manager 24 oyuncuları, herhangi bir kişiyi ucuza transfer etmenizi sağlayan bir hatayı keşfettiler.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor