Connect with us

Espor

Team Liquid’in genç yıldızı Nivera COVID’e yakalandı

Team Liquid taraftarları için üzücü haber geldi

Team Liquid, genç yıldız Nivera'nın COVID'e yakalandığını açıkladı

CS:GO takımlarından Team Vitaliy’den ayrılarak Team Liquid’in Valorant kadrosuna dahil olan genç yıldız Nabil “Nivera” Benrlitom COVID’e yakalandı. Yılın en büyük turnuvalarından biri olan Valorant Champions 2021 öncesi Team Liquid için kötü haber takımın en yeni üyesinden geldi.

Turnuva başlamadan iki gün önce Riot Games tarafından yapılan PCR testi sonucu pozitif çıkan Nivera, Upcomer‘ın belirttiğine göre virüsle yaklaşık bir hafta önce temasa maruz kalmış ve o zamandan beri çoktan iyileşmiş. Test sonuçlarının onaylanması durumunda Nivera, turnuvanın düzenleneceği ülke Almanya’nın sağlık protokollerine göre karantinaya girmek zorunda kalabilir.

Nivera’nın yokluğu Team Liquid için büyük sorun

Geçtiğimiz ayın sonunda James “Kryptix” Affleck’in yerine takıma katılan Nivera, öz abisi Adil “ScreaM” Benrlitom ile birlikte EMEA Last Chance Qualifier’ı kazanarak Valorant Champions 2021 biletini kapmış, bu süre zarfında Team Liquid tek bir seri dahi kaybetmemişti. Perşembe günü KRÜ Esports ile karşılaşacak Team Liquid ekibinde Nivera’nın oynayıp oynamayacağı belirsizliğini koruyor.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor