Connect with us

Espor

Temsilcilerimiz Closer ve Luger LCS 2022 Lock In turnuvasında çeyrek finale yükseldi

@closerlol ve @lugerlol sezon öncesi hazırlık turnuvasında performanslarıyla ön plana çıkıyor

Temsilcilerimiz Closer ve Luger LCS 2022 Lock In turnuvasında çeyrek finale yükseldi

Kuzey Amerika ligi LCS’de boy gösteren temsilcilerimiz Closer ve Luger, sezon öncesi turnuvasında gruplardan çıkarak adlarını çeyrek finale yazdırdı. 100 Thieves‘in en önemli parçası haline gelen Can ”Closer” Çelik, geçtiğimiz sezon takımıyla yaşadığı şampiyonluğun ardından kaldığı yerden devam ederken, Counter Logic Gaming’e transfer olan Fatih ”Luger” Güven’in LCS macerası bir hayli iyi başladı.

Closer ve Luger 2022 yılına iddialı başladı

Dün gece Jarvan IV ile gösterdiği dominant performansla takımını grup liderliğine taşıyan Closer, hakkında en çok övgüyle bahsedilen oyunculardan biri olmayı sürdürüyor. 2022 Bahar Mevsimine Team Liquid ile birlikte favorilerden biri olarak giren 100 Thieves ekibi, liderlik görevini temsilcimiz Closer’a bırakmış durumda.

Öte yandan 2020 yılında Galakticos ile çıkış yakaladıktan sonra 100 Thieves’in akademi takımına katılan Luger, koridor partneri Poome ile gösterdiği performansla LCS sahnesine hazır olduğunu ispatlamış ve 2022 sezonu öncesi Counter Logic Gaming’e transfer olmuştu. Takımın ondan beklentilerini fazlasıyla karşılayan Luger, dün gece bir diğer temsilcimiz Blue’nun formasını giydiği Dignitas’a karşı alınan galibiyette CLG ekibinin en iyi parçası olarak gözüktü.

LCS 2022 Lock In çeyrek final eşleşmeleri

Pazar (TSİ)

  • 00:30  — 100 Thieves vs Dignitas
  • 03:30 — Team Liquid vs Fly Quest

Pazartesi (TSİ)

  • 00:30  — Evil Geniuses vs Golden Guardians
  • 03:30 — Cloud9 vs Counter Logic Gaming

Temsilcilerimiz Closer ve Luger’in dün gece oynadığı maçların özet görüntülerine aşağıdan ulaşabilirsiniz. Çeyrek final mücadelelerini ise LCS’in resmi Twitch ve Youtube kanalından takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor